Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A decathlonban lehet venni...

A decathlonban lehet venni egy rockrider st 540 nevű kerékpárt, ezt akarom megvenni de mivel L-es méretben nem elérhető így nem most veszek. Valaha lesz még ez a kerékpár L-es méretben elérhető? Vagy csak télre nem forgalmaznak?

Figyelt kérdés

2023. szept. 17. 14:39
 1/10 MGéza ***** válasza:
100%
Épp új modellévre átállás van, azért nem kapsz. Az online felületen látható is szép piros címkével kiemelve, hogy kifutó. Általában tavaszra, szezon kezdetre töltik fel az árukészleteket egy bizonyos típusból, most meg már lassan szezon vége van.
2023. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De jövő nyáron szerinted fogok kapni?
2023. szept. 17. 15:26
 3/10 MGéza ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanezt a típust már biztosan nem hiszen kifutó, de nagyon hasonlót valószínűleg igen.
2023. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Bár én se gondoltam volna, hogy ennyire érzékeny ez a piac. Múlt hónapban vettem én is új kerékpárt. Más, de viszonylag gyakori márka. A kinézett típusból nekem is hasonló vázméret kellett. Szerintem ez a leggyakoribb is átlagos magasságú embereknek, ezért lehet hogy legelőször ezt kapkodják el. Az egész országot körbe kellett telefonálnom, e-maileznem mire az ország túlsó végében akadt egyetlen példány. Én sajnos nem tudtam volna jövő tavaszig várni, mert munkába is biciklivel járok. A régi meg most ment tönkre.
2023. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A régiben mit értesz az alatt, hogy tönkrement?
2023. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 eltörött az alu váz. Hegesztetni nem szerettem volna. Nem bíztam volna benne. + újrafesteni, költeni kellett volna rá. És így is lett volna egy 17 éves hegesztett 26"-os biciklim. Már korábban is felmerült, hogy kellene jobb, újabb, hiszen napi közlekedési eszközöm is. De amíg a régi jó volt, nem lett volna szívem a kukába hajítani.
2023. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha és ráadásul nem a gyári hegesztésnél tört el, hanem maga az egyik cső repedt meg.
2023. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert alu. Szétfárad nagyon könnyen.
2023. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Én is úgy voltam vele, hogy 17 év alatt bőven kiszolgált. Ha a következő is kibír ennyit, nem leszek vele elégedetlen.
2023. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A következőt 17 évvel újabb tapasztalatokkal gyártják. Smucigabb, pont mint a mosógépeknél.
2023. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!