Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csepel Budapest kerékpár...

Csepel Budapest kerékpár kormányáról hogyan tudom levenni a markolatot?

Figyelt kérdés
A bicikli eladásra megy, eddigi tulajdonosa láncos lakattal használta, amit a kormányon tartott. A kormány megkopott, a bicikli nagyon jó állapotban van, úgy gondolom megérdmel egy új kormányt. A markolatot viszont nem tudom levenni a régiről. Illetve ugyanolyan új markolatot nem találok a neten. Egyszerű gumi markolat.

#csepel budapest #kormány markolat
2023. szept. 23. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Levágod.
2023. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben, ebben az esetben sajnos nem tudom rátenni az új kormányra, s talán pont ez lenne a lényeg. Ellenkező esetben értelmetlen azon gondolkozni, hogyan kell levenni, mert kidobom a kormánnyal és kész.
2023. szept. 23. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nem így jött le a kérdésed, de akkor dugj bele picike imbuszkulcsot és löttyints mellé denaturált szeszt.

Picit mozgatod az imbuszkulcsot és le fog csusszanni a markolat.

Vagy ha van kompresszor akkor az imbuszkulcs felől levegőt is lehet alátolni.

Vagy ha lyukas a markolatod akkor a végén is be lehet fújni, de a másik markolatot be kell fogni, hogy ne fújja ki a levegőt. Ez belölről fogja felemelni és lehúzható.


Ez mind tök egyszerű és működő dolog, de rá tud úgy is sülni-ragadni, hogy semmi se szedi le csak a kés.

2023. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy értettem először, hogy nem tudod kihúzni a kormányt a stucniból a markolat miatt.
2023. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hálás köszönet!

Még esetleg a wd40 jutott eszembe. 🙂

Csak akkor lehet lejön az újról is. 😅

2023. szept. 24. 00:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt a marketingvackot hajítsd ki.

Az üzenetet meg olvasd el.

2023. szept. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2023. szept. 25. 13:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Én csavarlazítót szoktam alá fújni. Így eddig minden markolatot le szoktam tudni húzni. Fújd be, adj neki egy kis időt, hogy beszivároghasson! Majd csavaró mozdulatokkal húzod. Ha elsőre nem jön le, fújd be megint!

Mikor átrakod a másik kormányra, érdemes azért áttörölgetni persze.

2023. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az szétmarja a gumit
2023. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig még egyiket sem marta szét.
2023. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!