Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi az oka, hogy az elektromos...

Mi az oka, hogy az elektromos kerékpárokat inkább az idősebb korosztály használja szélesebb körben? Inkább ők tudják ezeket megfizetni, vagy nekik már kell a rásegítés?

Figyelt kérdés

#emberek és kerékpárok
nov. 15. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha így van, akkor gondolom is-is. De én nem így látom, szerintem rengeteg fiatal használ e-bike-ot.
nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Inkább az idősebbek,a fiatalok inkább keményebben nyomják legalábbis a BUBÁ-n ezt látom.

A városban is inkább az idősebbek használnak e-biket.Kényelmesebb nekik.

nov. 15. 20:25
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

A BuBán akkor tudsz végig menni ha nagyon edzett vagy, vagy ha elektromos bringád van. Gondolom egy idősebb ember már nem tud ott végig menni, csak elektromossal. Viszont én rengeteg fiatalt is látok ott elektromossal.

Én a magam részéről nem szeretem, amig bírom saját erőmből, maradok a hagyományos bringánál. Majd nyugger koromra biztos lesz szükség elektromosra is, akkor már nem fog derogálni. :)

nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Iszonyat drága egy kocsi fenntarása, ezt meg tudják fizetni, és elszórakoznak vele.
nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ezek is drágák,de legalább a fenntartásuk fillérekből megoldható.

120 km= 20 Ft

nov. 16. 18:39
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Aha, amíg be nem szarik az akksi.
nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

35 ezer km-re vannak az akksik a Bosch-nál kalibrálva,addig annyit mehetsz vele hogy elkopik a vádlid.

350 feltöltésre elég.

nov. 17. 07:45
 8/17 anonim ***** válasza:
Vagy nem.
nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez van a gyártási füzetben./35 000 km/
nov. 17. 14:38
 10/17 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, egy autó áránál és fenntartásánál akkor is olcsóbb.
nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!