Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire hasznos egy nyereghuz...

Mennyire hasznos egy nyereghuzat biciklire?

Figyelt kérdés
Most vettem egyet,mert sokat szoktam biciklizni, de mintha nélküle jobb lenne. Tudtok ajánlani olyat, ami tényleg kényelmes?

márc. 5. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Én az UV-tól igyekszem védeni az enyémet egy vékony nyereghuzattal. Egyszer vettem vastag, puhított nyereghuztatot rá, de nagyon kényelmetlennek találtam - ugyanakkor más emberek biciklijén látom, hogy használják, ezek szerint nekik bevált. A távtól is függ, a nagyon puha nyereg rövidebb távon kényelmesebb lehet, hosszabb távon (tehát ha 20 percnél messzebbre mégy) jobban kijönnek a hátrányai.
márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van, hosszútávon nem érzem a különbséget, ha néha elcsúszik akkor le is szedem.

Nem mondom hogy rossz, de egy zselés/szilikonos nyereggel talán jobban járnál.

márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nyom az ülés akkor állj ki a nyeregből.
márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább biciklis nadrágot vegyél, amiben van rendes betét. Sokkal többet ér, mint egy nyereghuzat.
márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biciklis nadrágot használok, zselés párnákkal.
márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Mint halnak az esernyő
márc. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig most akartam venni. :(
márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!