Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lidl Crivit kerékpárcomuterrel...

Lidl Crivit kerékpárcomuterrel mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam rajta, hogy veszek egyet 3500 forintért. Nagy elvárásaim nincsenek vele kapcsolatban, csak mutassa megbízhatóan a pillanatnyi sebességet és a megtett távot. Vezeték nélküli modell. A korábbiaknál olvastam panaszokat a jeladóval kapcsolatban, azaz hogy gyakran kihagy a jel, nem érzékeli stb. Próbálta esetleg valaki azt a modellt amit most árulnak?

márc. 19. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontatlan. Néha 65-el mentem, máskor 99,9-el.


Igaz, ez még a régi volt, amiről te is írtál. A 90-es években ezerszer pontosabb komputerem volt.


Amúgy nem lenne egy agysebészet, egy mágnes a küllőre, a jel vevője előtt elhalad, áramot generál, ez alapján dolgozik a gép. Vezetékes volt az is, ez is. 2023-ban nem működött az a technológia, ami 94-ben igen? Vicc.

márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:
75%

Cateye velo wirelesst vennék ha már valamit igen, az volt nekem, csak ajánlani tudom. Kb 5000 km-ig nem hogy baja nem volt, de két gombelemet se kellett cserélni. Persze nem egy árkategória de legalább nem kidobott pénz hogy lehet hogy egy évig(sem) jó, vagy kettőig, esetleg elmegy a világ végéig. Jó-jó, persze nem egy árkategória, de itt ezer jó darabra jut egy gagyi, ebben az 5000 forint alattiban meg 10-100-ra. Az én véleményem hogyha komolyan km órában gondolkodsz 2024-ben, akkor inkább minőségit minthogy három gagyi után jöjj rá hogy mégsem az olcsó a költséghatékony.


Én csak azért váltottam le az egyébként sorban már nem első, több olcsó darab után kipróbált cuccot, mert telefonról mérek GPS-el. Ahhoz meg csak egy telefon mount kell.

márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokat nem akartam rá költeni, mivel nem létszükséglet. Eddig is kilométeróra nélkül bringáztam, nagy hiányát nem éreztem. Vettem már jó cuccokat a Lidlben olcsón. Ha ezt a két dolgot megbízhatóan tudná amit írtam, az nekem már bőven elég lenne. A kérdés, hogy tudja-e megbízhatóan.
márc. 19. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Olyat vegyél ami drótos, mm-ben tudod beírni a kerületet és szemnek nem idegesítő a kijelzője.


A vezetéknélküli örökké le fog merülni és pipa leszel.

márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tothp ***** válasza:
100%

Volt crivit-em, Mert nem voltak különösebb elvárásaim. Sajnos a drót nélküli ebben az árkategóriában elég bizonytalan. Volt, hogy a mellettem indexelő robogós megzavarta.

Ha olcsó kell, akkor inkább vezetékest. Ott már az Aldi-Lidl cuccok is elfogadhatóak.

márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!