Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kérdés egy kerékpárral kapcsol...

Kérdés egy kerékpárral kapcsolatban. Mi a véleményed (mindenki válaszára kíváncsi vagyok, a hozzáértők válaszát tisztelettel megköszönöm)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kerékpár vásárlásáról gondolkodok. Tudom, van ennél drágább, másabb, elképzelhető, hogy egyes aspektusokban jobb elektromos kerékpár is, viszont én nem szívesen adnék rá ki többet. Érdeklődnék, hogy e kerékpár, az ára alapján (a linkre kattintva tudjátok megtekinteni a kerékpár, valamint annak adatait) mennyire minőségi, jó, működőképes. Természetesen mindenki véleményére kíváncsi vagyok, ugyanakkor, ha a témában profik is látják a kérdést, megköszönöm az Ő hozzászólásukat.


[link]



#kerékpár #bicikli #e-bike #Cásárlás #Hozzáértők válasza
márc. 27. 21:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a websopos dolgokat hanyagolni kéne.

Élj már a mai világban! (Nem bántasból mondom) de 300ezerét ma már nem kapsz (jó) e-bikeot,sőt

A kialakitás valtozik de lényeg ugyanaz marad mindig.

Az első:turney/tz váltó. Már 22éve is a paletta alja volt.

Maga a gyártó sem ajánlotta mtb felhasználasra...

Persze a parkba 14 évesen jó volt.

A specifikáció magyarra hasonlító nyelven van írva ez önmagában...

🚩🚩🚩

Stb. Az hogy most 300ezer vagy 800€ lényegtelen. A garancia ervenyesités szopólesz és lesz mert a rendeltetészerű hasznalat az kb.,hogy tolod magad mellet.

márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 MolotovPunk ***** válasza:
Webshopos rendelést felejtsd el! Érdemes kerékpár boltban venni kerékpárt, vagy Decathlonban kaphatsz használható bringát!
ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A webshopos miért veszélyes/nem ajánlott?
ápr. 1. 15:00
 14/19 MolotovPunk ***** válasza:
A webshopos kerékpárt nem tudod kipróbálni személyesen, míg ha kerékpárboltba besétálsz ott személyesen meg tudod nézni a bringákat és tudnak segíteni neked kerékpár választásban. Én Decathlonban vettem tavaly tavasszal személyesen MTB bringát, azóta is jól működik.
ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Decathlonban nem szívesen veszek, még akkor is, ha ki lehet próbálni. Vannak szerencsére videók a kerékpárról, de nyílván nem ugyanaz. Köszönöm a válaszaitokat. Még átgondolom. :)
ápr. 1. 15:52
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezek a webshopok nem árulnak jó bringát. Mind alja hitvány cucc. Hi-ten váz. Tz váltó,no name tele... akarom mondani rugozás és egyébb alkatrészek. Álltalaban 1dedikált szervízben lehet vele bármit csináltatni. A többiek felárral sem válalják vagy ha mégis akkor nem válalnak rá garit.

Ez mind mind olyan momentum ami egy laikust is eltántoritanak,ha elmulik a szeme előtti "jóidő=bicigli" lilaköd.

ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 MGéza ***** válasza:

Kínai teló=életveszély. Itt, igaz direkt nyúzva, de kemény két óráig tartott kinyírni:

https://www.youtube.com/watch?v=DLJxJfELsOc

ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#15!


Ha nem vagy tapasztalt bringás, akkor ne vegyél még jó webshpból se bringát!

Egy videó semmit nem mond el arról, hogy méretben megfelelő-e neked.

Nem csak a decathlon létezik. Van ezer sokkal jobb bolt, ahol ki tudot próbálni és szakszerű segíséget tudsz kapni.

ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi válaszodat! :)
ápr. 1. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!