Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen gravel bikeot vegyek?

Milyen gravel bikeot vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gravel bikeot szeretnék venni. Nem szeretnék rosszat venni, mert hosszabb távra tervezném megtartani. A keret 300.000 környéke. Az alábbi 3 biciklit néztem, de nagyon különböznek és mindegyiknek van olyan része, ami nem tetszik és nem kinézetre, hanem anyaghasználatra, vagy megoldásra (váz, váltó, fék).


Eddig ezeket néztem:

[link]

[link]

[link]

[link]


Melyiket választanátok? Szavazás lentebb.


Ha esetleg bármilyen más bringát tudnátok ajánlani, ne tartsátok magatokban! Illetve tanácsokat is megfogadok, hogy mire figyeljek gravel vételénél.



ápr. 17. 20:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem rapid 3* sora-nál nem látom kiírva a súlyt és azt viszonteladóknál sem találtam meg eddig.
ápr. 18. 21:46
 12/13 anonim ***** válasza:
35%

Alapvetően az acél nem lenne rossz alapanyag gravel váznak, de hiten acélt nem vennék. Ha ezekből kéne választanom, szerintem bevállalnám a Microshiftet, és Esker 2.0-t vennék. Nekem szimpatikus a geometriája, és egy nagy átfogású 1x rendszer van rajta, ami terepre szerintem sokkal jobb, mint a Sora. Az országúti szettek áttételtartománya nem gravelra való, és nincs rajtuk a lánc csapkodását csökkentő kuplung. Egyébként állítólag nem olyan rossz az a Sword groupset:

[link]

ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 TR75 ***** válasza:
35%

#8

A TRP HY/RD fék nem rossz, hibrid bovdenes/olajos, az én bicómon ilyen van, nekem bejött.

ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!