Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki tud megoldást? Bicaj-ra...

Valaki tud megoldást? Bicaj-ra NEON (hogyan tápláljam meg? )

Figyelt kérdés

Egy kis segítség kellene!


Bicikli-re szeretnék felszerelni neon csövet (kristálykék)

Láttam már ilyet,neon csövem van hozzá(PC neon cső) csak azt nem tudom milyen feszültség forrást tudnék neki biztosítani(akksi) ami nagy élet tartalmú(egy töltéssel sokiáig megy) vagy pedig valamilyen úton-módon töltöttséget lehet neki biztosítani!


Arra is gondoltam hogy nem lehetne-e Rákötni egy ilyen Neon-t(tápjával együtt) egy dinamó-ra???


2011. ápr. 11. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

én szerintem lehetne ,de nembiztos ,hogy hosszú életű lesz.Gondolj csak bele a dinamó egyenletlenül adja a feszt.

Asszem 12 voltról megy a pc neon.

2011. ápr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszerzel egy robogóaksit, és arról nyomjál egy led csövet (ne neont mert az kicsit sokat eszeik) A kis airsoft akkumlátoromról majdnem 2 héten keresztül non stop világított egy ilyen ledes nappali menetfény. Egy olyat felraksz, rá egy kapcsolót és jó ha havonta 1-szer kell töltened.
2011. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk igaz!!! Dinamó nem igazán jó megoldás! Azon is gondolkodtam hogy nem lehet-e kapni valami bicajos generátor-t??


Valami megoldásnak csak kell lennie! :) mini akksi vagy valami!

2011. ápr. 11. 23:06
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondolok én itt ilyenekre:


[link]


[link]

2011. ápr. 11. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Veszel egy nyeregtáskát + bele zselés akkukat, és onnan meg tudod táplálni, persze ha ügyes vagy, akkor egy fesszabályzót is bekötsz, ami kíméli a neont.

12V-os zselés akku, pár AH-s kapacitással 4-5 000 Ft...

2011. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!