Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én három és fél éve jégkorongo...

Én három és fél éve jégkorongozom, érzem, hogy izmos mindenem de vmiért a hasam, fenekm tiszta zsír, baszott nagyot ütök de a karjaim is satnyák. Valaki mondjon megoldást, hogy pár hónap alatt az erőm mellé normálisan is nézzek ki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 23:03
 1/10 anonim válasza:

több edzés, nincs csoki se nasi több mozgás

esetleg valami fogyis modszert is csinálhatsz

de előbb bizonyosodj meg arról h tényleg szarul nézel ki vagy csak bemeslted magadnak

2010. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
soha nem eszek csokit! Amugy sztm izmos vok csak vhogy a zsirt le kéne dolgozni!(de téll van ralytam föleg a combom hátso részén, a seggemen, meg a hasamon)
2010. szept. 2. 23:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Berci? XD Amúgy kevesebb szíros kaja, cukros szarok, több fehérjedús étel, több edzés. Ennyi.
2010. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ismertem egyszer egy srácot aki már kicsi korától jégkorongozott, és ő is egy picit husibb. de emellett annyira de annyira jó pasi hogy húúú, pedig nekem nem jönnek be a husis fiúk... szóval nem ezen múlik..
2010. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
milyen berci és milyen korosztály, holjátszik? Lehet, hogy ismerem:D bajnokságból...
2010. szept. 3. 00:01
 6/10 A kérdező kommentje:
amugy értsétek már meg bazz, hogy nem eszek se zsirosat se cukrosat föleg, h edzöm állitja össze, hogy mit zabáljunk, és egy héten négy nagyon kemény edzésünk van ennél többre ha akarnék se tunnék lemenni max amatörre de azoközzt meg félkézzel végigmegyek..
2010. szept. 3. 00:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Nők... :D

Szóval, most jársz még edzésekre? Ha igen akkor csak egy kicsit kell megdobnunk az edzést.

2 járható utad van:

1. eszel rendesen, "tömegelsz" kicsit, ezalatt persze kiegészíted az edzésedet tricepsz, bicepsz és váll. Mivel jégkorongozol ezért nem tartom életbevágónak a teljes edzést bár lehet jobb lenne.

2. diéta, sok fehérjével. Itt az izomtömeged megtartása a cél, és a zsír elégetése. Megfelelő diéta mellett sok edzéssel (ami gondolom van) hamar lemegy rólad. Majd amikor leszálkásodtál rendbe hozod a karod.

2010. szept. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
combra/fenékre bringa a legjobb 4hónap alatt eltűnik a zsír. persze nem mind1 hogy hol és mennyit tekersz. hegynek fölfele 10km naponta 2-3 hónap alatt is meghozza az eredményt. karra pedig a súlyemelés, kondizás.
2010. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja de ha genetikailag ilyen testalkatod van nem tehetsz mit max szépíthetsz. szüleidnek is hasonló testalkata van?
2010. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem
2010. szept. 9. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!