Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 108 kg vagyok 172 cm, szobabic...

108 kg vagyok 172 cm, szobabiciglivel könyeben fogokfogyni mert nagyobb a feleslegem? 3 hónapot szánok 15 kg-ra szerintetek sikerül. Mindennap 3-asfokozatba tekerek 58 percet

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt 15 kiló hoz rohadt jó diéta és sok sport kell hogy sikerüljön. Nemrég írtam tanácsot ilyen ügyben egy embernek. 100 kg volt 3 hét alatt 4 kgot fogyott. súlyzós edzés és aerob ment egymás mellett és mellette precíz diéta. Szóval attól mert te napi 8 percet tekersz egy szobabiciklin nem sokat fogsz fogyni. Arról nem beszélve, hogy izmokat sem ártana közben erősítgetni. A célod pedig nagyon a határt súrolja, tehát tényleg kitartásra van szükség hozzá. Hülyeségnek tartom a heti 1kg a tökéletes fogyás és társait, de tény, hogy sokkal többet nem célszerű.
2011. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ha valakinek 25 kg feleslegevan könyebben fogy mint akinek csak 5-10
2011. jún. 27. 00:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Szoba bicikli ???? Mi a ráknak , ha van 2 lábad és talán tudsz szépen lassan kocogni is . És , ne a cola meg a cheetos legyen az étrend , hanem rendes főtt ételek . Ne biciklizzél , az helyett a haverjaiddal szervezzetek meg heti 2 közös focizást .
2011. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmivel se könnyebb 200 kg osan fogyni mint 80kg osan... Mind2 esetben lehet rohadt sokat fogyni 1 hét alatt is, de akkor plasztikai műtét vagy intenzív lesz a vége. Én testépítésben igen jártas vagyok és hidd el sokkal jobb ahogy a hobbiszintű testépítők csinálják, mint a fogyi rovatban leírt baromságok. Lehet többet fogynál azzal, de a bőröd olyan lenn utána, mint egy zacskó... Arról nem is beszélve, hogy írják, hogy egészségesen kell étkezni és ezért esznek gyümölcsöt, közbe meg 12 órákat élnek 5dl vízen és egy almán...
2011. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
5 hónap alatt sikerül anyit fogynom 15 kg?
2011. jún. 27. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az idővel és a kitűzött súllyal van a baj, hanem a hozzá állásoddal... Nem elég biciklizni napi 58 percet, ha az étrendeden nem változtatsz.
2011. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
diétázom nem akarok hazudni kb 4-5 hete XD pl: kenyér,cukor, liszt,csoki rudi, cola már nincs
2011. jún. 27. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
És gondolom napi 6 normál étkezés is megvan :)
2011. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ja :) miért csökkentenikelene ?
2011. jún. 29. 04:38
 10/10 anonim válasza:
Egyensúlyozz helyesírási szótárakat is a fejeden közben, hátha javul az amúgy is tökéletes helyesírásod...
2011. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!