Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mekkora sebességet lehet...

Mekkora sebességet lehet elérni maximum kerékpárral?

Figyelt kérdés

2011. szept. 14. 16:19
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nem hinnétek, de áttétel kérdése is. Erősebben tudnék tekerni, de gyorsabban már nem...


Aszfalt downhill Dobogókőről Esztergomba, halálfélelemmel kísérve. ^_^

2013. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

" FIGYELEM! Egészarcos sisak és tárcsafékes kerékpár nélkül ne próbáld utánozni ezt a sebességet lefelé, mert megállni nem fogsz azt garantálom!"


Én mentem már 80-nal V fékkel meg tudtam állni és még sisak is csak hagyományos kerékpáros volt. ;-)

Igaz, hogy nem Magyarországon, mert itt se jó minőségű, megbízható aszfalt lejtő se pedig megfelelő hosszú, egyenes szakasz nincs. Alpokban már van erre sok helyen lehetőség.


Egyáltalán nem igaz, hogy csak a tárcsa fék a tuti. Egy jól működő V fék tiszta száraz időben ugyanolyan vagy jobb. Esős, saras időben pedig nem megyek nagy sebességgel. Aki igen, annak jobb választás persze a tárcsa.

2014. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem lejtős, jó minőségű, száraz úton, MTB-vel 68,5 km/h volt a maximum, szélcsendben.

Ha lett volna még nagyobb áttétel, meglett volna a 75 is :)

2014. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem 25 kph-s hatszellel 53 a rekordom sikon, de ha akartam volna szerintem ki hozom a 60-65-ot, mert csak olyan normál kicsit jobban megnyitott tempoban tekertem, otthon láttam h mennyi volt az annyi :)
2015. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!