Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti biciklihez jó a...

Országúti biciklihez jó a tárcsafék?

Figyelt kérdés
Városban használnám.
2011. okt. 6. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát nem hülyeség ! nekem volt egy nem drága kb 5-6000 ft os dupla falu MTB kerekem! Csapágyat oda b@stam el vitem ki cseréltetni ere mondja a szerelö hogy a felnit is ki koptatam ( fékezö felületet ) igy hát vettem másik kereket de már félek fékezni mert ezt is el fog kopni 3 év alat kb :S
2011. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

első te mit írtál?

az v-fék amiről te beszélsz attól kopik a felnin a fékezőfelület ha nem akarod hogy elkopjon akkor más fékbetétet kell használni és időben cserélni

a kérdésre meg szerintem nem kell rá

ha olyan az agyad és a vázad akkor tehetsz rá nyugodtan csak nehogy megcsavarja a vázat( avid bb5 elég)

2011. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szia igen V fék !

ezek szerint a fék pofával volt a baj ?:O nem értek annynira hozá, de szerelni tudom ! szal azal csesztem el hogy olcsó fék pofát vettem mindig hozá ??

2011. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Igen azzal :) , mer a gumi alatt vas van és ha az a gumi réteg lekopik kilátszik a vas és az cseszte a fékezö felületet , nekem egy elég mély vájatot mélyt bele xD De ha ügyelsz a fékpofa állapotára akkor semmibaj se lesz vele :)
2011. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát azért ennél jobban szoktam figyelni ! nm koptatom le fémig !
2011. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Országúti biciklire nem lehet tárcsaféket szerelni. Sem a váz, sem a villa, sem az agyak nem teszik lehetővé.
2011. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

férreértés!!


olyan oszrágútit fogok venni amin D fék van és h szerinettek ez milyen? mert ritka az országutikon a D fék és ezért kérdezem hogy van -e valami hátránya van nem különössebben fontos stb..

2011. okt. 6. 22:04
 8/15 A kérdező kommentje:
2011. okt. 6. 22:05
 9/15 anonim ***** válasza:

Jaaaa. Ez cyclocross, nem outi. Az azért merőben más.

Biztos jó lesz a tárcsafék. ;)

2011. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
najó de a jellege országúti szval a kialakítása merőben hasonlít , de köszi a válaszokért és elnézést a férreérthető kérdésért ,de mostmár remélhetőleg érthető, és továbbra is várom a kemmenteket
2011. okt. 7. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!