Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kulacsot vegyek kerékpá...

Milyen kulacsot vegyek kerékpárra?

Figyelt kérdés
Melyik kulacsban melegszik fel később a víz napon kerépározás közben? az átlátszó kulacsba vagy a nem átlátszóba?
2012. jan. 21. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele hogy mondjuk a sötét színű kulacsokban (pl fekete,kék, zöld) előbb felmelegíti a vizet, mint mondjuk egy átlátszóba. De nem vagyok otthon a témában, szerintem függhet az anyagától is!
2012. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen arra gondoltam hogy minnél világosabb kell. csak hogy a fénysugarak ahogy áthatolnak az hogy reagál a vízre különböző tipusoknál
2012. jan. 21. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl kék van, sötétebb, de nagyon meleg nyáron is max. kicsit langyossá teszi a vizet, szóval még iható állapotú! Persze ez anyagfüggő dolog. de azt is megteheted hogy hideg vizet raksz bele, esetleg berakod a fagyasztóba, aztán sokáig kihúzza. tapasztalat!
2012. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazi nyári kánikulában 40 perc alatt meleg víz lesz a jégkockából is. Ez főleg aszfalton igaz.

A kulacs eleve árnyékos helyen van a bringán, tehát nem igazán számít a színe.

2012. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél duplafalút.
2012. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy hátizsákba rakd a kulacsot vagy víztartályt
2012. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én csak is marmon kannát vennák!!!four
2012. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!