Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan lehetne ezt elkezdeni?

Hogyan lehetne ezt elkezdeni?

Figyelt kérdés
Egyik barátom mesélt a biciklis múltjáról. Azt mesélte, hogy egy "egyesületnek" voltak a tagjai, és adtak nekik biciklit, és pár ruhát is. Vannak még manapság is ilyen egyesületek? Az egésznek az lenne a lényege, hogy ne kelljen százezreket költenem a bicómra. Versenyeznék az ő színeikben. Van még ilyesmi? Kezdő vagyok, és 17 éves.
2012. jan. 21. 23:09
 1/9 -Fremen- ***** válasza:

Többet kellene megtudnod tőle erről, hogyan csinálta. Csak akkor kapsz neves támogatókat, ha tudsz teljesíteni, és a nevüket adhatják a tevékenységedhez.

A versenyzés drága sport, kell hozzá egy háttér, hogy elkezdd.

2012. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor bringázott a barátod?
2012. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen már nincs. Kell szerezned előbb egy bicajt. Vegyél használtan egy jó minőségű versenybicajt. Azzal el tudod kezdeni. Így saját felszereléssel mehetsz egyesületbe. Ahol az edzések keretében egyre ügyesebb leszel, ha mentek versenyekre, és jól teljesítesz akkor esetleg, de tényleg csak ESETLEG támogatnak valamilyen formában hogy hozzájuthass egy igazi versenybicajhoz. Hisz az egyesületeknek sincs pénzük, az állam nem igazán támogatja őket, egyedül csak a tagok befizetéséből van pénzük, az meg nem elég hogy saját magukat is eltartsák meg még csúcskategóriás bicajokat is vásároljanak.
2012. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem sincs ilyen.

Egyik haverom már évek óta jól teljesít egy adott márkával és írt a gyártónak, hogy milyen elégedett a géppel, milyen eredményei vannak (mind itthon, mind külföldön) és ha módjukban áll bocsássanak a rendelkezésére a következő szezonra egyet a már általa kinézett új példányból. Így kapott egy vázat a következő szezonra. Ennyi.

2012. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik márka az?
2012. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nem hinném, hogy én ilyen formában írtam volna ki a kérdést, nem tudom, hogy mért kell ilyen lekezelően írni. Nem vagyok kölyök, és az sem igaz, hogy szart se teljesítettem, mert nem szarral dobálózok végülis, értem én már el jó helyezést, és teljesítettem már egy-két nagyobb távot. SŐT! Balaton kerülésnél egy spinning edzővel mentem, és jobban odavolt a végére mint én. Ettől függetlenül kezdőnek tartom magam, mert még csak 1 éve bicózok edzés szerűen.

A többieknek köszönöm a választ, Ti nem a hátsó sorban álltatok amikor az észt osztották! Bár az első válaszoló szerintem nem volt akkor jelen. Egyébként már jó úton haladok, most vettem teleszkópot, és jövő héten jön meg az új vázam. Beindul majd szépen lassan, csak ennyi idősen még nem jön annyira a pénz, és hajtásra is szükségem van. :(

2012. jan. 22. 16:24
 7/9 anonim ***** válasza:

OFF

Majd 5-10 év múlva rájössz, hogy a 17 éves gyerek még kölyök.

A legtöbb spinning edző nem tud kerékpározni.

ON

Nekem is van már pár érmem, de tudom, hogy ez kevés a szponzorkereséshez. (Mi ki is öregedtem.) A lényeg, előbb le kell tenni valami nagy dolgot az asztalra.

2012. jan. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 -Fremen- ***** válasza:

Ne foglalkozz a lekezelő, irigykedő öregekkel. A legtöbb magát okosnak tartó "felnőtt" csak a saját szűk látáskörében él.


Legyen lelkesedésed, próbálj meg mindent, mert aki tényleg tehetséges, legyen az bármennyi idős, tud bizonyítani, és értékelni fogják. Csak sosem szabad feladni.

De legyél óvatos és előrelátó, ne higgy el bárkinek bármit.


Lényegében ennyi a titka, szerintem sem könnyű szponzort találni, főképp nem itthon, ezért tudnod kell, hogy nagyon sok energiát (tudást, edzést, időt, pénzt) igényel ez az elképzelés.

2012. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, a baj, hogy a 4-ből csak 2 van meg, de majd alakul valahogyan. Köszönöm a válaszodat, és köszi a sok bíztatást! :)
2012. jan. 23. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!