Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vett már valaki az Auchan-ban...

Vett már valaki az Auchan-ban biciklit?

Figyelt kérdés

Mennyire van összerakva?

úgy értem hogy azonnal használható vagy még szerelgetni kell?

és a buszra föl lehet vele szállni?

Egyik isemrősöm mondta hogy vett egyet nem volt összerakva és nem engedték föl vele az Auchan buszra



2012. márc. 24. 00:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy az össztelós montira gondolok
2012. márc. 24. 00:54
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Én vettem, kétszer is, a csömöri (gödöllői?) Auchanban. Mondjuk az első telós volt. Nem volt vele gond, csak a kormányt kellett beállítani, mert keresztben volt a szállítás miatt. A fékek, váltó is be volt állítva, amin meg is lepődtem. Kb. 15 perces ellenőrzés után fel lehetett rá pattani.


Az mondjuk hozzátartozik, hogy rengeteg gány állapotú közül választottam ki. Amik lent állnak a padlón, azok szét vannak barmolva, én a polcok fölül szedettem le az emberrel (örült neki), azok még rendben voltak. Szóval jól meg kell azért nézni, de vannak jó állapotúak.

2012. márc. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja, és HÉV-vel mentem, a kallert meggyőztem, hogy nem bicikli, hanem poggyász, mivel keresztben volt a kormány, szóval biciklizésre alkalmatlan. :D
2012. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én a Dunakeszin lévő Auchanra gondolok

Csak mert gondoltam hogy veszek egyet és hazatekernék vele mondjuk próba képp

szóval akkor szinte azonnal használható

Köszi :)

2012. márc. 24. 01:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Akármit is írtam, mindenképpen alaposan nézd végig a bringákat. Ne szégyeld odahívni a mókust, hogy vegye le neked akár a legfelsőt. Ha kicsit is nem tetszik rajta valami, ne vedd meg. Ha kell, szánj rá 1 órát is. Csak azért mondom, mert nekem talán mázlim volt, szóval nem akarlak becsapni vele. Ja, és arra nem emlékszem mennyire voltak felfújva a gumik.
2012. márc. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

mindegy viszek pumpát :D persze alaposan át fogom nézni nem szeretnék úgy járni mint mikor láncfűrészt vettem a Tescoban

és valami b.zi kilopta a láncot a dobozból upsz +5000 :D

2012. márc. 24. 01:53
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért az is tök jó hogy bemész egy hipermarketbe és úgy kell nézned a termékeket mint az ócskapiacon hogy mi hiányzik a dobozból pfff agyam eldobom xD
2012. márc. 24. 01:59
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nekem volt ebből a tetves áruházból "bicajom". Megmondom őszintén , hogy különbet lehet kukázni , mint amiket itt eladnak "bicikli" címén 30-40 ezer ft-ért. Nem volt egyből használható, el kellett vinni egy szerződött szervizbe beállíttatni ,mert csak így érvényes a garancia. De lebeszélnélek róla! Csak a baj volt vele, nem jók ezek semmire, mocskos tolvajlás amit csinál ez az áruház! A buszra gondolom nem szállhatsz fel vele.
2012. márc. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát meggondoltam inkább veszek használtan egyet

Van egy Magellan Hydra-ám de sajnos a hátsó agy már igen csak kivan a felniről nem is beszélve

így gondoltam veszek egy másikat ehhez pedig majd valami MÉH telepről szerválok komplett első hátsó kereket mert nagyon jó kis gép szerintem

Addig bőven eltekerek egy 10000Ft-os vacakkal is

2012. márc. 24. 10:49
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Cipőt a cipőboltból, biciklit a bicikliboltból... Miért kell ilyen cuccokat multinál vásárolni? Egyáltalán: miért kell multinál vásárolni? Az ilyenek ott verik át az embert, ahol tudják...
2012. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!