Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?

Milyen biciklit vegyek?

Figyelt kérdés
Többnyire városba, kisebb kiruccanásokhoz (10-20km), és néha földúton való használathoz. Mire érdemes odafigyelni? mennyi az az összeghatár, amiből egy jó, minőségi kerót ki lehet hozni? Tudnátok típusokat ajánlani? 175cm és 68kg vagyok. 15/F

2012. márc. 17. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ezt a bringát használom lassan 1éve. Ugyanazokra a dolgokra amiket te is írtál. Nekem bevált, masszív és megbízható szerkezet ugyanakkor lehet menni vele. Nekem 45kph volt a rekord sík terepen, már ha nem csal a kilométer óra :). Kilométerórával együtt 35k - ból jött ki. Csak ajánlani tudom.


18/F

2012. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Ha egy kicsit is bevállalós vagy akkor ilyet veszel: [link]
2012. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Én ezt ajánlanám, persze mindenki maga dönti el.

[link]


Sokat szoktam biciklizni, látom te is. Nekem is általában megszokott lenni minimum a 10 km és földúton is szoktam hajtani. Nagyon strapabíró járgány, én szeretem.

2012. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Figyelj az első bringa ajánló é elég kényelmes de nem 15 évesnek való a második egy hülyeség 3. nagyobb bukkanókat sokkal jobban felfogja mint az első és kinézetre is jobb. én mindenféleképpen egy tárcsafékeset váltósat ajánlok Kona,Gepida Kelly's
2012. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3 biciklit ajánlok:Btwin, Montain Bike vagy BMX-et.
2012. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 4.-el

az első az nem 15 évesnek való

a második baromság

a harmadikat nem ajánlom mert sz*r

Először is bicikli vásárláskor a felszereltséget kell nézni és a kerékpár állapotát(attól függ hogy használtan veszed-e)

árban ha egy normális használható montit szeretnél akkor használtan 40e felett keress mert azalatt csak leharcoltak vannak és újonnan kb olyan 70 felett

Szerintem felesleges a tárcsa ilyen felhasználásra mert simán megfog a v fék is de ha olyat akarsz akkor bőven ugrik az előbb leírt minimum ár

2012. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6. válaszoló vagyok

Szerintem a nagyobb márkák között keress(pl:Merida,magellán,cube,genesis,esetleg Neuser)

magellánok közül a hydra,crater,draco-t ajánlom

2012. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

a márka az nem fontos annyira

50-120e között használt kerót nézz

70e-ből már normálisat ki lehet hozni

NE legyen tárcafékes (rendes tárcsás keró 200e)

teleszkóp, váz és kerekek a fontosak h jók legyenek

teló-rock shox,fox,suntour (az alsókategóriás telóik szarok) manitou és marzocchi

váltás-shimano/sram de itt sem jó mind

ha találsz valamit vagy kérdésed van írj privátot

2012. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 claidheamohmor ***** válasza:

Naja, de egy rendes teleszkóp negyvenezertől kezdődik. A 70-90-ezres bicikliket meg játék teleszkópokkal szerelik, ami csak városi/könnyű terepes biciklizésre való. Egy korrekt váz kell, azt meg majd minden gyártó ad, csepeltől a malin keresztül a gepidáig, a felszereltség meg a fenti árkategóriában csak tourney/acera, és hasonlók. Szóval az a "funkcióját ellátja, de többet ne várj"-kategória.

Jobban be lehetne határolni a lehetőségeket, ha mondanál egy felső összeghatárt, amit hajlandó lennél költeni rá :)

2012. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Nem azt nézzétek, hogy még csak 15 éves a tisztelt kérdező, hanem azt is, hogy gondolom nem 1-2 évre szeretne biciklit venni.

Valamelyik korábbi hozzászóló írta, hogy vázat mindegyik cég jót gyárt.

Csepel biciklit ne vegyél! A családban van három abból 2 már eltörött, kb akkor, amokor olyan 5-6 évesek voltak. KEttő különböző típusúról van szó. Szóval a csepelt hagyd a pics...-be, inkább adj ki érte 10E-rel többet!

2012. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!