Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?

Milyen biciklit vegyek?

Figyelt kérdés

-Használata: főleg terepen

-Női

-Ne legyen túl lányos

-max. 30-40E

-könnyű váz

-strapabíró


kb ennyi benne a lényeg.

Lehetőleg képet/linket is hozzá. :)

Köszöntem.

14/l


2012. ápr. 2. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
fúú b+, kíváncsi lennék, hogyan találsz majd magadnak férjet... XD
2012. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:

Ha terepezni akarsz, akkor oda nem az abszolút alsókategóriát ajánlom -főleg, ha nem szeretnéd minden tekerés után javítani/szervízbe vinni.

Ugyan nem írtad, de az ár alapján egyértelmű, hogy nem új gépben gondolkodsz. Egy régi, de jó állaporú monti ideális lenne a számodra (cro-mo váz, STX v hasonló (vagy jobb) felszereltség, esetleg talán még vmi teleszkóp is belefér). Ez kijöhet a rászánt összegből, de mindenképpen alaposan néz(es)d meg vásárlás előtt, nehogy többet kelljen rákölteni, mint amibe került...

2012. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nőivázas bringa eleve alkalmatlan terepre...
2012. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem kell nőinek lennie csak én használnám.
2012. ápr. 3. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van ( van belőle bői vázas is )

Tapasztalataim: a váz nagyon nehéz, vagy nem teleszkópos, vagy szar a teleszkópja ( attól függ hol veszed ). Én személy szerint 30000 ért vettem bele egy teleszkópot (mivel stucnit is cserélni kellett stb ezért +5ezer ) . Minden mással meg vagyok vele elégedve, pedig használtam már XC re is.

2012. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!