Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kispesten (XIX. Ker) tudtok...

Kispesten (XIX. Ker) tudtok ajánlani bicikli szervízt aki megbizható, de nem dolgozik aranyárban?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 16:10
 1/4 anonim válasza:
Pl. a kispesti rendőrségnél van egy nagyobb bringa üzlet. De van egy nagyon jó árral dolgozó kis szervíz és nagyon megbízható a csávó. Ahhoz az Üllői úton kell menned egészen a vasúti sorompóig nem tudom a pontos címet. De pont a vasúti átkelő előtt van.
2012. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Párom is a sorompónál lévőt javasolta.. Most költöztünk ide és szeretném rendbe tetetni a bicajt:) A rendőrségnél is megkérdem majd van-e szerelés azért..
2012. ápr. 4. 14:20
 3/4 anonim válasza:

A rendőrségnél nincs szerviz. A sorompónál lévő ember meg olyan bunkó, hogy szerintem oda ne menjetek. Munka közben bent iszik és cigizik, az embereket sértegeti, vagy a vevőt levegőnek nézi. Inkább egy kocsmatöltelék, mint szerelő. Azt hiszem László Kerékpár a nevük, ugyanaz a cég van a Határ úton is, ott lehet hogy értelmesebbek.

De van még egy Bikedorado is, a rendőrség melletti kerékpár utat követve a Határ út irányába egy óvodával szemben.

2012. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy bunkó az ember, de nagyon jó munkát szokott végezni az én bringámon.
2012. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!