Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen MTB-ot vegyek?

Milyen MTB-ot vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régen nagyon sokat bicikliztünk erdőben, terepen stb, de aztán városba költöztünk és abbahagytam. Viszont most felmerült bennem, hogy esetleg érdemes lenne beruházni egy új kecóra. Eléggé tanácstalan vagyok, ami azt illeti. Olyan mtb kéne ami azért nem a legolcsóbb kategória, jól bírja a strapát és még jól is néz ki. Meridákra gondoltam vagy iesmi. Ha vki tud vmi konkrétumot akkor azt megköszönöm! :)

2012. ápr. 18. 16:10
 1/2 anonim válasza:
a testbike.hu-n van kerékpárválasztó. megadod, hogy mire, mikor, hol szeretnéd használni, megadhatsz árkategóriát stb... és ő kiadja a neked megfelelő bringákat.
2012. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vedd meg az enyémet.Nem a legolcsóbb kategória,bírja a strapát és jól is néz ki.

x-fact dirt pro

2012. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!