Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha Spinningben szeretnék...

Ha Spinningben szeretnék fejlődni, akkor érdemes mellé edzőtermi munkát is végezni? Vagy elegendő a rendszeres spinning óra? A Spinning ad tónust az izomzatnak? Fejleszti azt? (Nem tömegnövelésre gondolok, mert azt nyilván nem)

Figyelt kérdés
Fő célom, hogy leadjam a hasamon és az oldalamon felgyülemlett hájat, illetve hogy a narancsbőrt eltültessem mindenhonnan.

2012. máj. 22. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:

A spiningez nem értek, de 10+ éve versenyzek, vagyis versenyeztem. Mikor nagyon komolyan vettem, akkor csak a bringázással úgy néztem ki, mintha kondiztam volna. Vékony voltam, de izmos felsőtestem volt. Mikor letévedtem egy teremebe, akkor csak bámulták a lábamat.

A spinning természetesen nem tudja ilyen szinten megdolgoztatni a testet, de ha az edzőtermi pénzedet és idődet bringázásra szánnád...

2012. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hátt.. a spinning sokkal intenzívebb mint a sima biciglizés. és sokkal nehezebb
2012. máj. 22. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:

tónust az alacsony testzsír% ad.

szóval diétáznod kellene elsősorban.

a narancsbőr,meg az oldalháj is azt mutatja,hogy magas a tzs.

ha meg állóképességileg nem bírod,akkor mehet mellé a kettlebell,ugrókötél,kocogás.

szóval nézz ki egy jó szálkásító diétát és úgy mehet a heti 4-5 spinning,nem kettő,mert az lófütty,ha testzsír akarsz csökkenteni és kalóriát égetni.

2012. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Nem bicigli, hanem bicikli.

2. 15 percig ne legyen intenzív!

3. Gyere el velem bringázni! Fél éve alig tekerek, de ígérem, hogy megváltozik a véleményed.

2012. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

óó bocsi bicikli..:)

maradok a spinningnél, és a heti 3-4 nél. Nehéz dolog ezz a diéta.. mert alapjáraton irtó vékony vagyok, csak ahasam tré.:(

de azt hiszem hogy a kis könnyű sütiket nem fogom megvonni magamtól, maximum a kenyérről szokom le.

2012. máj. 23. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
81%os, te akkor országúti biciklis vagy ugye? jársz versenyekre is?
2012. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban MTB versenyekre járok, de pár éve rendszeresen indultam országúti versenyeken is.
2012. máj. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyébként biztosan más az utcán tekerni, mint teremben ,de sajnos nincsen is rendes bringám:(
2012. júl. 27. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!