Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bicikligumit vegyek?

Dawe96 kérdése:

Milyen bicikligumit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legyen szives,valaki hozzáértő ajánljon nekem valami jó defekttűrő gumit!

A bringa még nincs 2 hónapos,de már a 2. defektet kaptam,új gumival. A foltozás nem az igazi,mert egy idő után megint lesz valami baja. Inkább köves úton használom, múltkor tüske ment bele,és rögtön leengedett. Megjegyzem az eladó azt mondta (ahonnan a bringa van) hogy ez a gumi mindent kibír,defektgátló van benne.Hát látszik...

Ha valaki tudna mondani nem horribilis összegért előre és hátra gumit( külsőt és belsőt egyaránt ) azt nagyon megköszönném! Itt kérek tanácsot,itt talán hamarabb kapok elfogadható választ,és tudok normális gumit venni, ami egy kis tüske után nem enged le,nem kap defektet,mert már kissé idegesít!Örülnék,ha nem kellene 2 hetente új gumit vennem! :)

Köszönöm!



2012. máj. 23. 20:36
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nem könnyű dolog jó defektvédett abroncsot venni. Alig árulnak itthon jókat.

Ebből azért választhatsz:

[link]


Országútra vagy terepre kell?


MTB-re országuti hegyi turához a Kojak vagy Durano 35-599 -es tipusok valamelyikét ajánlanám.


Terepre a Smart Sam 57-559 - et (HS 367) de ez utóbbiba 2 colnál vastagabb belső kell.

2012. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Terepre vagy országutra?


Országutra: Kojak 35-599 vagy Durano 32-599


Terepre: SmartSam 57-599 (HS 367) tipust.

De ehhez 2 colnál vastagabb belső is kell!


Itt nézelődhetsz:

[link]

2012. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Még valami.

HA Kojak-ot veszel ami vékony országuti, akkor autószelepes belsőt vegyél!

Miért?

Mert defelmententesitő gélt ha veszel hozzá akkor az autószelepesen könnyű beleönteni ha kicsavarod a szelepet.

A normál kerékpárszelepes belsőnek a szelepén kinkeserves dolog átnyomni a defektvédő gélt.

2012. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
:D. Én is mindig így járok, Nem tudom melyik bokor termeli ezt a tüskét. Tegnap jartam így megint, a parom azt mondta, nekem tömött gumi kellene,levegõ nélküli :D. ( Nem vagy egyedül, együtt érzek )
2017. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!