Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?

Milyen biciklit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves fiú vagyok.

Van egy jó biciklim Merida kalahari six bicikli,teljesen terep bicikli.

Most szeretnék egy olyan kerékpárt amivel 85%-ban aszfalton mennék,de 15%-an földes úton vagy esetleg terepen is ellehetne vele menni.

Szeretném ha terepen jól menne,megbízhatóan,nem túl pattogósan és aszfalton egy elég jó gyors tempót lehessen menni vele,mondjuk ha 35 km/h-val menne az szerintem megfelelő lenne,vagy még akár gyorsabb.

Szóval szeretné egy nagyából aszfalton használható,de terepen is használható biciklit ami gyors és kényelmesen lehet vele menni.


2012. máj. 6. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Neuzer X2.
2012. máj. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Author Basic én falusi vagyok 90%-ban terpen használom de aszfalton is baromi jó bringa.Már fél éve van meg és nagyon jól birjaa strapát.
2012. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem Caprine Forest van régebben inkább terepen használtam, de rájöttem, hogy aszfalton jobb, így vettem egy új gumit és azzal eléggé gyorsan lehet menni (pl ha kifogsz egy buszt magadelé, simán mész 45 km/h-val :D), egy 8 sebességes váltót tervezek hozzá és akkor nem lehet megállítani :D.
2012. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!