Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Fehér színű kerékpárt érdemes...

Fehér színű kerékpárt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Vagy túl gyorsan koszolódik?

2012. jún. 14. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyant vegyél amilyen szín tetszik. Mindegyik ugyan úgy koszolódik, max a fehéren jobban meglátszik, de ha mindig letörlöd egy rongyal a port akkor nem gond. Nekem fekete zöld van és azon is meglátszik a por, de át szoktam törölni, kb 1 perc az egész. A sár meg tök mindegy milyen színű az meglátszik igy is úgy is. Szóval a lényeg ha tetszik a fehér akkor olyant vegyél.
2012. jún. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Brain Storming ***** válasza:

"Fehér színű kerékpárt érdemes venni?

Vagy túl gyorsan koszolódik?"


Vesd össze: "Szőke lánynak érdemes udvarolni - vagy túl gyorsan megszívat?" ):o)


Ha tetszik a fehér szín, nyugodtan válaszd azt - én mindenképpen javaslom, mivel a legegyszerűbb és legfeltűnőbb szín, esetenként javítani is könnyebb, és rendesen megtisztítva sokkal "elegánsabb", mint a különféle színkompozíciók. Nekem montiban is metálfehér volt, és országútiban is alapfehér, minimális piros sávokkal (alap Raleigh színezés: kormánycső piros és az üléscsőn 3 vékony piros sáv).

2012. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már narancs, fehér-világoskék, sötétkék, piros-fekete, világoszöld-fekete biciklim, és bizony mindegyiken ugyan úgy meglátszik a sár és por, karcolások, kopások. Szóval ez nem olyan, hogy fehér cipőt nem veszünk, mert hamar koszolódik is jobban meglátszik rajta minden.
2012. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy autóvásárlás előtt ez a kérdés érdekesebb lenne, ott nagyobb a koszolódó felület, de egy bringánál nemigen számít. Két perc alatt letörlöd vizes ronggyal, ha bepiszkolódott a váz.
2012. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
feketén sokkal jobban meglátszik a kosz szerintem...
2012. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!