Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme kondizni egyedül...

Van értelme kondizni egyedül ugyhogy napi 8-9 órát melózok?

Figyelt kérdés
minden hétköznap melozok 9tol 5ig.Elfáradok de lenne még kedvem kondizni, nagyon elszeretném kezdeni de a másik probléma az hogy nincs aki eljonne velem egyedulk meg elég rossz.Nagyon vékony vagyok szalé jolenne magammal kezdeni valamit.Van elég ideje az izomnak regenerálódni ha reggeltol délutánig dolgozok?Koszi a válaszokat
2012. márc. 20. 20:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
21/F vagyok
2012. márc. 20. 21:00
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted csinálni és van hozzá akarat erőd valamint kitartásod akkor persze hogy megéri...
2012. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dirtboy ***** válasza:

én 8tól 5ig melózok plusz szombaton 8tól 2ig.

mellette edzek egyedül ráadásul nem teremben hanem az itthon a felszerelésemmel,ha te is a kemény maghoz tartozol akkor e meló nem állít meg.

2012. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

igen, van értelme :) a másik meg


Ha kell a szép alak, a formás test, akkor annak ára van, és mint már említettem itt nem lehet blöffölni. Futás, úszás, bicaj, kondi, diéta, lemondás, fegyelmezett élet. Ez van. Valamit valamiért.


Egyedül futsz, egyedül edzel, magadnak élsz. Mindent amit az életben elértél egyedül érted el és magadnak köszönheted. Ha lóf*szt sem értél el azt is magadnak köszönd és nem más a hibás, mint ahogy azt is, ha most éppen a felhők közül húgy*zol le a városra mert olyan sikeres ember lett belőled. A munkahelyeden sem mástól várod az előléptetésedet, hanem megdolgozol érte, akkor az edzéseknél miért lenne ez másképpen ? Unalmas egyedül edzeni ? Hallgass közben zenét és gondold át az életed, a munkád, az utóbbi pár éved, az előtted álló ötöt, vagy a párkapcsolataidat. Az edzés a felgyorsult városi életünkben az egyetlen, ismétlem az egyetlen olyan dolog ahol valóban szabad lehetsz. Csak te, és a gondolataid.

2012. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.nem is az hogy unalmas hanem fekvenyomásnál is kell segitség nem hivhatok mindig valakit oda hogy te segitsél már.A másik meg az hogy nagyon nem tudok hizni semmitol,szálkás vagyok és vékony a proteinen gondolkozdtam hogy használnom kéne.Sajnos a családomba mindenki vékony.
2012. márc. 20. 21:09
 6/12 anonim ***** válasza:
tömegnövelő étrend kell :)
2012. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tömegnövelő étrend


* 8 óra: magas energia tartalmú gyümölcs, banán, ananász, esetleg szárított gyümölcs –jól lakásig

* 10 óra: tömegnövelő turmix, min. 20% protein tartalmú, vízzel vagy sovány tejjel, az adott termék utasítása szerint!

* 12 óra: főtt rizs mazsolával, esetleg kukoricával

* 14 óra: tizenöt deka csirkemell, kukorica, borsó, sárgarépa

* 16 óra: tömegnövelő turmix-mint 10 órakor!

* 17 óra: edzés-hetente min. három súlyzós edzés, max. 90 perc!

* 19 óra: protein turmix, min. 80%-os proteinból, sovány tejjel vagy vízzel!

* 20 óra: tizenöt deka csirkemell, lencse, fehér bab, kukorica, stb.

* 21 óra: tömegnövelő turmix



Ez csak egy tömegnövelo étrend.Ehhez külön szakács kéne.Lehewtetlen egy ilyen étrendet összehozni.

2012. márc. 20. 21:19
 8/12 anonim ***** válasza:

nana! miért?


am ez is jó.


[link]

2012. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Angliában élek itt nincs olyan sok választék.De a csirkét meg a rizst tudom tömni magamba.A kedvenc kajám amugy.:)
2012. márc. 20. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
na az frankó. az az alap. vegyél még mellé sok zöldséget, annyi grammot amennyi húst megeszel. brokkoli, meg ezek a zöld dolgok mehetnek:) elsavasodás ellen jó.
2012. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!