Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A szobabicikli fogyaszt?

A szobabicikli fogyaszt?

Figyelt kérdés
nyár végére el lehet érni a lapos hasat 163cm 64kg
2012. júl. 7. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért tekerni is kell rajta néha.

Meg diétázni.


És ha már itt tartunk, némi mondattant is magadra erőltethetnél, nem csak egymás mögé rakni a betűket, ahogy épp jön. Rossz olvasni.

2012. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakathol ***** válasza:
2012. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a megfelelő étrended is megvan, akkor igen.
2012. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
aha, veszel egy szobabiciklit , berakod a szobádba, és 2 hét múlva azt veszed észre , hogy fogytál 5kilót :D
2012. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kalóriát éget.

ez meg nem jelenit azt autómat,hogy fogyaszt is.

mert ha nincs kaldefben az étrend,akkor ugyanúgy hízhatsz is mellette.

2012. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ja fogyaszt a szobabicikli. reggelire vajaskenyér kell neki, ebédre csirke rizzsel vacsorára meg elég neki valami könnyű kaja is.
2012. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 claidheamohmor ***** válasza:

Tetszenek a válaszok :XD! Megy mindenkinek a zöld kéz :) Szegény kérdező nem egy IQ-harcos, ezért valószínűleg nem fogja megérteni, hogy csak a kemény munka (edzés, fitnesz) fogyaszt, és nincs helyi fogyás csak külön hasról. Tehát két hónap alatt nem lesz neki bordás hasa attól ha tesz a sarokba egy szobabiciklit, ha egész nap nézegeti, és belegebed akkor sem.

Kész. Nehéz elfogadni, tudom.

Fura, hogy minden luvnya, izé hölgyemény nyár közepén akar elkezdeni rohammunkában testet formálni...


Egyébként meg van egy csomó jó módszer, rendesen, rendszeresen étkezni, nem zabálni-nassolni, nem kell éhezni sem, aztán sokat futni, sokat tornázni, sokat kefélni. Tudom, a lustaság és a butaság erősebb, nehezen fog menni :)

2012. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem , de zsír nélkül nem is hízlal .
2012. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is van szobabiciklim. Tv nézés közben egy órát tekerek. Nemrég keztem el, s két kilót leadtam. 73 kg voltam, most 71. Mindent eszek, csak keveset, megrágom az ételt rendesen, s kész. A kérdezőt meg nem kell leszólni a helyesírása miatt. Mindenki foglalkozzon magával. Nem a helyesírása volt a kérdés
2013. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!