Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabicikli+rendes étrend=fog...

Szobabicikli+rendes étrend=fogyaszt?

Figyelt kérdés
ha napi 1-2orat bicikliznék és odafigyelnek a kajara sikerulne valamennyit fogynom? futni nemszeretnék.vennék egy szobabiciklit,igy fogyhatok? koszi elore is:)
2011. aug. 18. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert szerinted mi mással lehetne fogyni,mint a diétával és mozgással? Holdbámulással?:)

Persze hogy fogysz,csak tartsd be a diétát és legyen rendszeres a bicózás.

2011. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a választ:) rendszeresen csinallnam,akkor azlesz hogy veszek egy szobabicilklit,csak azert mert hallottam h semmit nemsegit ez:)
2011. aug. 18. 16:43
 3/8 anonim válasza:
Elég 1 óra minden nap folyamatos tekeréssel egy adott tempóban. Ha betartod a diétát és mellé mozogsz akkor fogyni fogsz!
2011. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy ha most akarsz valamilyen gépet venni,akkor inkább elliptikus trénert vegyél. Az sokkal hatásosabb és jobban átmozgat.
2011. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat:) azert lenne jo a bicikli mert fáj a sarkam nagyon sokszor és ez a doki szerint jolenne rá:)
2011. aug. 18. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én júliusban minden nap tekertem 1,5 órát, (de ezt elég intenzíven), és lement 3,5 kiló. :) Nekem bejött. Sok sikert!

2011. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
14:40 koszi:) ez ugy ment le h a kaja ugyvolt mint eddig?:) (igyse eszem sok édeset+zsirosat) :)
2011. aug. 19. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! :D Nem, nem úgy volt. Kevesebbet ettem és kiiktattam az édességet. Nagyon nehéz volt.


Hol tartasz? :)

2012. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!