Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 másodperc lassú,8 másodperc...

12 másodperc lassú,8 másodperc gyors szobabicikli 20 percen át heti 3-szor tényleg fogyaszt diéta nélkül is? Ki próbálta már?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

A zsírégetéshez ez a fajta "ugráló" edzés nem jó.

Arról már nem is beszélve, hogy 20 perc alatt be sem indul a zsírégetés.

Hol olvastál erről?

2009. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Spektrum tv-n láttam ma az Egészségünk - Tények és tévhitek című műsorban. A kutató, aki kifejlesztette, azt mondta, hogy ez az optimális a zsírégetéshez. A tartós erőteljes mozgás során inkább a cukor ég. Állítólag ezzel a módszerrel az edzés után még órákig sőt akár másnap is tart a zsírégetés. A műsorban végzett teszt során a nőci állítólag étrendváltoztatás nélkül 8 kg-t fogyott 10 hét alatt ezzel a módszerrel.
2009. ápr. 27. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
ez biztos hogy jó..énis szoktam csinálni..régebben énis olvastam erröl.:)
2009. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Le vagyok döbbenve, ilyenről még nem is hallottam :O


Azt a műsort én is szoktam nézni, mert tök érdekes dolgok vannak benne :) Egyszer-kétszer volt már benne olyan téma is, ami nekem szakmámba vágó és egy kivételével mindig butaságot mondtak benne.


Ha kipróbálod, gyere vissza lécci és mesélj hogy ment, mert nagyon kivi vagyok! :)

2009. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, énis szeretem nézni a tények és tévhiteket. Szerintem van benne valami tök érdekes dolgokrol van benne szó.
2009. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amint lehet elkezdem, mert 3 terhesség után kellene fogynom. De most sajna bárányhimlő van. Egy gyógyult, egy lábadozik, egy most tart a közepén.

Ha bejön, mindenképp írok.

2009. ápr. 27. 21:02
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha van még akit érdekel:

Azóta megtudtam, hogy neve is van ennek a tevékenységnek, méghozzá spinning.

A magam módján csinálom itthon 5 hete. Élvezem, de fogyni nem fogytam.

2009. jún. 4. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!