Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen tárcsaféket vegyek a...

Milyen tárcsaféket vegyek a bringámra és miért?

Figyelt kérdés

6 furatos felfogatású, árban max. 9000ft-ig terjedő mechanikus megoldás érdekelne mindkét kerékre.


Típus? Márka? Ne kereső oldalakat linkeljetek be. Személyes tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.

Mi a különbség a V--fék és a mechanikus tárcsafék közt? (azt leszámítva, hogy kevésbé koszolódik...)


2012. júl. 9. 18:17
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én egy Shimano BR-M416A-t vettem 180-as méretű tárcsával és nagyon megbízható pontos fék igaz hogy mindennel együtt ez nekem 15-be volt,de idáig mindig a legolcsóbbat kerestem de azok nekem sorba szétestek tönkrementek,ezért vettem ezt és ajánlom neked(140-es vagy 160-as tárcsával olcsóbb pár ezer forinttal, de a 180-as jobban fogja a kereket szerintem.A tárcsafék eztétikusabb nekem könnyebb szerelni is és jobban felfigyelnek rá, feltünőbb.Meg szerintem sokkal jobban lehet vele fékezni
2012. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!