Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Olyan bringara amelyik nem...

Slayers26 kérdése:

Olyan bringara amelyik nem tarcsafekes lehet ra tarcsafeket tenni? Vagy ki kell cserelni az egesz kereket es tarcsafekes kereket kell ra tenni?

Figyelt kérdés

#kerékpár #Tarcsafekes
2012. júl. 9. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
mindent lehet. csak a küllők, meg a felni nem fog neki örülni. vagy megszegecselteted, vagy veszel alapból olyat ami tárcsáshoz való (utóbbi a jobb)
2012. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tárcsafékhez megfelelő kerékagy és rögzítési pont a villán feltétlenül szükséges. Ezek pótolhatóak, de nem biztos, hogy megéri. Ennek függvényében érdemes minden máson gondolkozni.
2012. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a nem strapabíró első villák gyakran megcsavarodnak az ilyen mókolások után, a terheléstől...
2012. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írta más is, a vázon kialakított konzol elengedhetetlen. Olyan, hogy tárcsafékes kerék nincs, olyan van, hogy tárcsafékes agy, meg esetleg felni, amelyiken a felniféknek nincs kialakítva hely.
2012. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a tancsat csak meg zoldfulu vagyok meg ezen a teren:(
2012. júl. 10. 18:57
 6/7 anonim válasza:
Helo, én épp most ruházok be egy ilyenre. Nekem sima gyári kerekeim voltak (kónuszos). A fő gond mindig a hátsó kerékkel volt, mert n*1000km után szét kellett kapni az agyat. Az első kerék teljesen jó volt, de ha már a hátsót cseréltetem, az elsőt is illik... szóval most ipari csapágyas agyakra cseréltetem (átfűzetem a kereket), és lesz rajta tárcsafék felfogatás is. Kérdés, hogy milyen tárcsaféket mennyiért találok rá. A bringa még nincs kész, de már nagyon várom... :)
2012. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah ertem de ott hatul nagyon maceras a tarcsafekkel mert ott van a a valto,fogaskerek, szoval ott egy kicsit nehez
2012. júl. 11. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!