Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki ha egy férfi görkorcsolyá...

Ciki ha egy férfi görkorcsolyázik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le mi a ciki, és mi nem? Talán női sport lenne? Még sosem hallottam ilyesmit.
2010. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Dehogy ciki. Régen a Tesco-ban sok görkoris fiú eladót láttam. Semmi ciki nincs benne. Hollandiában még rolleroznak is (a munkahelyükre) és az sem ciki. :)
2010. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! írjatok még! ...oké hogy "távolabbi" országokba...de erre felénk...???
2010. okt. 20. 00:07
 4/15 anonim válasza:
szerintem aranyosXP amúgymeg semmi ciki nicns ezen, és eléggé lekéne sz*rni , hogy ki mit gondol, midnenki éljen úgy ahogy jól esik(persze ahtárokon belül) de ilyet megse kéne kérdezni, nem ciki
2010. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A METRO áruházban is görkorcsolyáznak az eladók. Egyáltalán nem ciki, nyugodtan korizz.
2010. okt. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem inkább régen 10-15 éve lányokat nem is nagyon lehetett látni korizni

http://www.youtube.com/watch?v=9-UJtbslRbI

2010. okt. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
csak a suttyó beszűkült divatmajmoló májerarcok azok akik mindent lecikiznek ami nem az éppen aktuális legnagyobb trend. azoknak a véleményétől meg ne félj, az érdekeljen a legkevésbé. amúgy én se hallottam soha azt hogy női sport lenne a görkori. oO
2010. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szerintem nem ciki. Fejezd ki Önmagad, ez a fontos. :-)
2010. okt. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%

Igen ultraciki, aki görkorcsolyázik az B U Z III !!!! Ezt mindenki tudja....a Márk a BK-ban is természetesen b-zi, és azért jár az Orsival görkorcsolyázni, mert igazából a Lacira hajt...öhh.....vagyis nem, a Vili bácsira !!!!

Hoppá....amúgy nekem is volt görkorim régebben, tehát én is b-zi vagyok...fú, még jó, h időben rájöttem!!!


-.- -.- -.-"

2010. okt. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ha megnézed a görkorcsolya versenyeket, EB, VB, a felnőtt mezőnyben sem csak nők vannak.

Úgyhogy hajrá!

2010. okt. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!