Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha erős ellenállással tekerek,...

Ha erős ellenállással tekerek, akkor izmosodni fogok, ha gyorsan, alacsony ellenállással, akkor pedig fogyni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 08:57
1 2
 1/18 dirtboy ***** válasza:

nem ez nem így műkszik.

eleve bicajtól nem leszel izmos,másrészt étrend sokat számít.

ha nincs szálkásító diéta akkor valószínű nem fogsz fogyni akár hogy tekered.

2012. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
simán lehett bicajtól is izmos
2012. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Izmos nem feltétlenül leszel,de a nagy ellenállástól erőseb,az tuti.Majd rájössz szépen,hogy ha nehézben hajtod,mint a hülye,akkor egyre jobban fogod bírni,egyre tovább.Viszont ha mindig könnyűben mégy,aztán egyszer átrakod nehézbe,akkor aztán az aligha fog jól menni.
2012. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 dirtboy ***** válasza:

ma 09:40

nézd már meg a bicikliseket milyen izmosak.


egyébként meg fejtsd már ki hogy hogy is lesz valaki izmos egy olyan fajta mozgástól mint a bicikli,ne csak azt büfögd be ide hogy simán lehet izmos.

2012. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért tettem fel a kérdés, mert nekem megvastagodott tőle a combon. Nagy ellenálláson heti min. 3* 1- 2 h-t tekertem és aránytalanul vastag lett a testem többi részéhez viszonyítva. Nem szeretném, hogy vastagabb legyen, de a tekerésről sem szeretnék lemondani, ezért gondoltam, hogy ha alacsony ellenállással csinálnám, akkor nem vastagodna tovább, csak formálódna.


Szerintetek?

2012. aug. 5. 09:55
 6/18 dirtboy ***** válasza:

szálkásító diétád legyen és aerob tartományban tekerj 50-60percet heti 3-4x legalább.

így fogyni fogsz zsírból.

2012. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Max a pályakerékpárosok izmosak, de ők edzenek súlyokkal is, plusz megy a koksz.:)
2012. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
pl úgy hogy egyre nagyobb ellenállással teker és egyre tovább lábra mindenképp hasznos lehet ha felsőtestre nem is
2012. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Megnézném azt az aránytalanul nagy combod. Nekik például az van a többi látható testrészükhöz képest: [link]


De őrájuk se biciklizéstől meg szalonnától ugrottak ekkora combok, úgyhogy valószínűleg te csak beképzeled a hatalmas combjaidat.

2012. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A kerékpár nem lábedzés semmi olyan nem történik közben amely során jelentős strukturális izomnövekedés történne.
2012. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!