Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anorexiások miért tudnak...

Az anorexiások miért tudnak alacsony kalóriabevitellel fogyni, míg a testépítők nem javasolják fogyásra, csak hízást eredményez?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 12:54
 1/4 anonim válasza:
100%
ha keveset eszel ,akkor többszörösen rakódik rád amit megeszel. az anorexiások keveset esznek, és az is nagyon alacsony kalóriatartalmú. rájuk a jojo-effektus (visszahízás) sem hat,mert ők nem csak fogyókúráznak. eléggé elszántak tudnak lenni...
2010. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mert te nem bírod olyan sokáig az alacsony kalóriabevitelt, mint ők. Én egy időben keveset ettem (szerelmi bánat) ami azt jelentette, hogy tőbb, mint fél évig light kólán és egy-egy zöldalmán éltem. Azaz semmi mást nem ettem! Akinek nincs valami lelki baja, az ezt nem bírja végigcsinálni. Amikor ma visszagondolok, én sem értem, hogy hogy bírtam ki ennyivel.
2010. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az anorexia pszichés probléma, a fizikai tünetek csak másodlagosak! Nekik olyan iszonyatos bűntudatuk van már a gondolattól is, hogy egyenek, és annyira torz módon látják magukat a tükörben, hogy egész egyszerűen semmi étvágyuk nincs. De ha egy anorexiást kórházba viszek, benyugtatózom, és el kezdem rendesen etetni akkor a szervezete ugyanúgy reagál, mint egy jójó fogyókúrásé! Mindent el fog raktározni. Persze ha még nem végső a stádium... és tönkrement mindene.
2010. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2010. márc. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!