Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb 15 kg-t szeretnek fogyni...

Kb 15 kg-t szeretnek fogyni alacsony ch bevitellel. Milyen feherjepor ajanlott?

Figyelt kérdés
Edzes utan es lefekves elott napi 3 rendes kaja mellett.Kevert feherje lenne a jobb lassu felszivodas miatt,vagy ellenkezoleg a tejsavo.Tudom,hogy edzes utan a tejsavo,lefekves elott a kevert,de csak egyiket tudom megvenni.Melyik legyen es miert?Azert itt tettem fel a kerdest,mert sportolok tanacsa erdekel elsosorban
2012. ápr. 24. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a kevert fehérjét ajánlanám a lassabb felszívódás miatt és abból szerintem a Power Protein a legjobb ár értékben.

908g - 3500ft.

4kg - 11000ft.

Nem akarok beleszólni a kevés ch az jó, de viszont heti 2-3 aerob edzés(futás,bicajozás) min. 40 - 50 perc még beleférne mert úgy hatásosabb a fogyás.

2012. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kevert fehérjével tényleg lehet tenni egy próbát, ha az íz nem számít annyira:)

Ár/érték arányban nagyszerű, én is próbáltam, jókat tudok róla mondani.

2012. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!