Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen édességek, nasik...

Milyen édességek, nasik vannak, amik viszonylag alacsony energiatartalmúak? Nem fogyni akarok, hanem csak nem hízni. Sütireceptek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
aszaltgyümölcsök
2010. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bármit ehetsz, mértékkel, nincs olyan kaja, amiből ha sokat zabálsz nem hízol...viszont a egy-egy szelet süti alkalmanként még a legkalóriadúsabból is belefér ;_)
2010. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 2 szelet lekváros piskótatekercs sütike nem hízlal.
2010. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak.

Ha egy héten 1x megeszel egy csokit,vagy 1 szelet tortát vagy sütit és melette bringázol futol vagy éppen amiylen tornát csinálsz és táplálkozol a megszokottan persze hogy ha megetted a sütit én általában kihagyok egy étkezés pl ebéd mert azt az adagot arra számoltam vagy akár többet is.

Lehet bármit enni a fogyókúra alatt is de mértékkel és a megfelelő időben.

Ez tévhit hogy nem lehet,jó abban teljesen igaza van annak az embernek aki azt modnja,hogy pl pacalpörköltöt ne egyél 6óra után ezt alá is írom,de d.e nyugodtan megeheted vagy kora délután.

Amugy én is fogyózok,már 2éve leadtam egy nagyobb tömeget,most 3hónapja 5kg-ot és most formálom a testem az álomkilóra ami 43-45kg mivel elég alacsony 155cm vagyok.

Sok sikert.

2010. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fogyni akarok, teljesen ki vagyok békülve a súlyommal, pont ideális a magasságomhoz. Évekig küzdöttem, hogy elérjem ezt a súlyt, kórosan sovány voltam, bármit tettem/ettem. Viszont nem szeretnék átesni a ló túloldalára. Nagyon szeretek enni, nasizni, nem ám heti egy csoki, napi szinten eszek. Erről szoktatom át magam gyümölcsre, stb-re, és a csoki helyett kéne valami finom aprósüti, amiből munka közben bekapok 1-2 darabot.
2010. júl. 27. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!