Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 50 km,2 óra 5 perc alatt...

50 km,2 óra 5 perc alatt megfelelő tempó?

Figyelt kérdés
Egy Diamondback dbascent kerékpárral tekerek, a kérdés lényege, hogy ez a tempó jónak/hasznosnak számít? (annak függvényében főleg, hogy 106 kilót nyomok). A heti átlag 80-120 km szokott lenni.
2012. aug. 10. 18:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy ez az 50km többnyire sík terepen, 40km aszfalton, illetve 10km rosszabb minőségű földúton, nagyobb szélben sikerült így.
2012. aug. 10. 18:43
 2/7 anonim válasza:
Szerintem simán jó.Ezt a távot én 2.5 óra alatt nyomtam egy rozoga orosz versenybringával.:D
2012. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fasza!!!!
2012. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 3 óra alatt szoktam ilyeneket menni, a gond csak az, hogy 14 évesen, 50valahány kilómmal kicsit lassú. Igaz, hogy amikor figyeltem tempót akkor olyan ellenszél volt, hogy csak hajolva lehetet menni, illetve sokat vártam "utas" társamra, a porhomokos 30-40km-ről nem is beszélve :D
2012. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem: Szerintem jó :D
2012. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, nem egy versenyzői szint, de közönséges földi halandótól szép teljesítmény, főleg a leírt peremfeltételek mellett. A magyar lakosság nagy részét megelőzöd ezzel. Persze nem mindegy, hogy ez a sebességmérő által mért idő (amiben az állás nincs benne), vagy az indulás-érkezés közti teljes idő az a 2 óra 5 perc. Utóbbi esetben nagyon szép teljesítmény.
2012. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 50-70 km-es távon 28km/ó-ás átlagot tudok menni hegyes völgyes körülmények közt. A végére cefetül elfáradok.

Mult héten kerültem meg a Balatont (202km), ott 20,1-es átlagot nyomtam. Vége belehalás volt.

(70kg, 42 év, o.uti bringa)

2012. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!