Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet valahol olyan anyagú...

Lehet valahol olyan anyagú rövidnadrágot venni, amiben ha ilyen melegben biciklizek, akkor nem lesz már 10 perc alatt izzadságfolt a hátsómon mint aki behugy?

Figyelt kérdés
Olyan rövidgatya kellene nekem, ami úgy néz ki mint egy normál rövidgatya, ugyanúgy rendesen vannak zsebei meg minden, meg azok az öv tartó bigyulák a derekánál, amibe lehet övet rakni. Szóval úgy néz ki mint egy normál utcai rövidgatya, csak olyan vízhatlan az anyaga. Gyártanak egyáltalán ilyesmit? Ha igen, akkor milyen márkanév alatt lehet ilyet kapni? Csak mert ha ebben a melegben bicajozok akkor nagyon hamar nagy izzadságfolt lesz hátul, és tök ciki néha.
2012. jún. 23. 13:23
 1/4 anonim válasza:
100%
Persze, lehet ilyet venni. Én olyan nadrágot ajánlanék amiben belül bele van varrva egy rendes kerékpáros nadrág, kívülről viszont olyan mint egy hétköznapi térdnadrág. A belső rétegben van szivacs is, ami még a kényelmet is jelentősen megnöveli. Most hirtelen csak ezt találtam: [link] Igaz ez női, de természetesen férfi kivitelben is lehet találni, szinte bármelyik nagyobb kerékpáros boltban, esetleg decathlonban. Ha nem akarsz belső részest venni, akkor vegyél egy fekete színű térd/rövid nadrágot és már is nem látszik az izzadtság.
2012. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ez tökjó, ilyesmire gondoltam. Csak nem tudtam hogy egyáltalán létezik e ilyen. De akkor ezek szerint igen :) köszi a segítséget!
2012. jún. 23. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
én sima fekete futónadrágokban tekerek így a színe miatt nem látszik hogy izzad a valagam... amúgy az ilyen 2 rétegű nacikat én ebben a hőségben nem ajánlanám mert az izzadtság durván kicsípheti a bőrödet bizonyos helyeken és előfordulhat, hogy emiatt lábra sem tudsz állni:P
2012. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az olyan tapadós futó, meg biciklis gatyákat. Azért keresek rendes utcainak kinéző rövidgatyát, amivel ha mondjuk bemegyek valami boltba, míg a bicajt kint lelakatolom, nem röhögnek ki.
2012. jún. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!