Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyennek számít 19,21 km...

Milyennek számít 19,21 km letekerése 1 óra 3 perc alatt,18,20 km/h-s átlaggal,280 m szintkülönbséggel (de ebben benne van a levele is, egy körút volt) úgy, hogy nem nagyon siettem, de azért tekertem rendesen amikor bírtam? 18/F

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy Csepel biciklivel elég jó, de egy komolyabb biciklivel siralmas.
2012. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kényelmes kirándulótempó. Mikor családdal megyünk biciklitúrára, kb. ennyi a nettó sebességünk (a bruttó csak a fele, mert minden kocsmánál meg kell állni egy sörre :D ).
2012. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez függ az úttól is, mennyire volt folyamatos, hányszor álltál meg közben (közlekedési lámpa is számít). Ha folyamatosan mentél egy viszonylag jó és karbantartott biciklivel, akkor még van hova fejlődni bőven. Merre mentél?
2012. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó montival mentem Zalában Újudvar környékén, de nem siettem, persze hogy tudnék jobbat menni, majd fogok is.
2012. máj. 21. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!