Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Kerékpározás

A kérdés

Milyennek számít 19,21 km letekerése 1 óra 3 perc alatt,18,20 km/h-s átlaggal,280 m szintkülönbséggel (de ebben benne van a levele is, egy körút volt) úgy, hogy nem nagyon siettem, de azért tekertem rendesen amikor bírtam? 18/F

2012. máj. 21. 10:20  Privát üzenet  

A válaszok
Egy Csepel biciklivel elég jó, de egy komolyabb biciklivel siralmas.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. máj. 21. 10:31 Privát üzenet
Kényelmes kirándulótempó. Mikor családdal megyünk biciklitúrára, kb. ennyi a nettó sebességünk (a bruttó csak a fele, mert minden kocsmánál meg kell állni egy sörre :D ).

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. máj. 21. 10:49 Privát üzenet
Ez függ az úttól is, mennyire volt folyamatos, hányszor álltál meg közben (közlekedési lámpa is számít). Ha folyamatosan mentél egy viszonylag jó és karbantartott biciklivel, akkor még van hova fejlődni bőven. Merre mentél?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2012. máj. 21. 11:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó montival mentem Zalában Újudvar környékén, de nem siettem, persze hogy tudnék jobbat menni, majd fogok is.

# 4/4Időpont 2012. máj. 21. 11:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek jó teljesitmény 10 perc alatt 5 km megtenni egy széles kerekű nem sport biciklivel?
Budapesten a Gellért rakpart vagy az Andrássy és a Károly körút találkozásának környékén hol tudnám egész napra lezárni a bringám?
Ha napi 2x5 kilómétert (kb 2 x 20 perc) szobabiciklizek akkor attól fogok fogyni ha ugyanúgy eszek mint eddig?
Milyen időjárás az, amikor nem lennél hajlandó kerékpárral menni dolgozni? Nekem kb.25 perc oda az út, emelkedős-lejtős, kicsit erdős részen. Hóban, jégben nem mennék, de esőben...
Ha ebéd után bringázok (16 km-t, bő 45-50 perc alatt teszem meg) azzal ártok vagy inkább használok az egészségemnek?
Ilyen időben, hidegben jár valaki bicajjal dolgozni? Kb.20 perces útra gondolok, nem olyan megtételére, hogy 5 perc alatt beér melózni.

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Kerékpározás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!