Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen távot, mennyi idő...

Milyen távot, mennyi idő alatt/milyen intenzitással kell bicikliznem, h zsírt égessek (=fogyjak)?

Figyelt kérdés
Főként a hasamról szeretném,ha leolvadnának a kilók,de persze van zsír a combomon,fenekem is. Szeretném beiktatni a rendszeres tekerést a mindennapjaimba a fogyás érdekében. Amíg az idő engedi,aszfalton,télre pedig tervezem,h beszerzek egy szobabiciklit. De nem tudom,hogy hogyan,mennyit kell tekernem,hogy elérjem a kívánt hatást.

2012. aug. 15. 09:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A 12 Km valóban nem túl sok, de ha kondibicikli volt, akkor lehet, hogy magasabb fokozatban volt, így érthető, hogy kimerültél. Én is konditeremben tekerek, hetente 3 x 20 percet 3-as vagy 4-es fokozatban.


A 24 Km / óra az messze nem séta, inkább sprint! 18 Km / óráig tudom növelni a tempómat futva, de azt is csak nagyon rövid (pár száz méter) erejéig.


Anna

2012. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Érdemes nagyobb intenzitású szakaszokat (sprint) beiktatni a fogyáshoz. Csak közepes intenzitáson nem igazán fogsz túl sokat elérni. HIIT a kulcsszó, keress rá erre.
2012. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!