Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem akarok már fogyni...

Ha nem akarok már fogyni attól még futhatok tovább, milyen hatása-értelme van heti 4x35 perc futásnak?

Figyelt kérdés
Nem megterhelő már egyáltalán ezidő alatt kb. 5 km.et futok, simán tudnék tovább futni, emelni az időt, aztán a sebességet, de nem igazán van rá több időm. A szervezetem megszokja ezt a terhelést és hozzászokik és olyan lesz mintha semmit se mozognék? 176 cm 64 kg vagyok (30/N)
2012. jún. 15. 21:02
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ha mar nincs rajtad felesleg, akkor izmosodni fogsz.
2012. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hozzászokik a terheléshez tehát nagyon izmosodni nem fogsz.

de az egészséged megőrzöd vele és kevésbé lesz valószínű hogy visszahízol.

2012. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt kihagytam hogy szinten tartod vele az állóképességedet
2012. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehát valamit azért számít? Csak mert ezt nem tartom követhető életmódnak hogy mostantól folyamatosan emelem a terhelést (egy idő után minden fokozatot meg fogok szokni nem?? jó nem arra gondolok hogy mindennap félmaratont nyomok :D) "csak" sportolni szeretnék majd mindennap valamit. De nem akarom folyamatosan fejleszteni a dolgot, tovább és tovább, nekem ez így pont elég lenne.

Nem ennék továbbra sem többet mint eddig (1600-1700 kcal kb.) de nem is emelném a terhelést.

2012. jún. 15. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen mindenképpen érdemes csinálni hogy karban tartsd magad.


Bár én nem látom mi olyan visszataszító a fejlődésben, de nem kötelező. :D

nekem anélkül nem menne hiszen az ad motivációt

2012. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem visszataszító csak nem látom a végét:) és nincs időm úgy sportolni hogy már majd órákat másfél órákat stb. vesz igénybe mivel kicsi gyerekeim vannak.

Úgyhogy nem az egyre nagyobb és nagyobb teljesítmény meg határaim feszegetése lenne a cél. (mint tizen huszon évesen).

2012. jún. 16. 07:36
 7/8 anonim válasza:
Tornazz otthon Rubint Reka DVD-ekre, hatasosak es szepen formalod veluk az alakodat! ;)
2012. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az életben sok olyan dolog van aminek nem látjuk a végét, mégis jó, vagy annak hisszük. Maga az élet ilyen. Nem látod soha a végét, mégis csomó célod van, ami nem is tart örökké akkor meg minek? Az nem elég ok, hogy egészséges és fittnek érzed magad addig amíg élsz? :) Tulajdonképpen mi is itt a gond? Van egyáltalán gond? Ha jól esik a futás, fuss, ha meg feleslegesnek érzed, abbahagyod. Kicsit gyanús nekem ez az egész kérdés feltevés, főleg egy 30 éves nőtől...
2014. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!