Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 29" Montit akarok vásárolni...

29" Montit akarok vásárolni de legalább 21"colos váz kell a 187 cm magasságomhoz sajnos nem találok sehol. Ja, és 100. 000 ropi körül tudok áldozni. Ötletek?

Figyelt kérdés

#29"MTB #29"monti #21"váz #29"mountain bike
2012. okt. 7. 10:18
 1/2 anonim válasza:

Hát el kell h szomorítsalak 100 000ft környékén nem fogsz 29er kapni ugyanis a gyártók nem kinálnak ilyen árkategóriában, mert az alkatrészek súlya jelentős többlet súlyt okozna ami zavaró hisz a 29er alap esetben is nehezebb.

Tehát olyan 200 000ft körül talász és ezért kapsz egy kb deore felszeretséget ami egész jó egy hobbystának tökéletes.

Esetleg használtan kereshetsz és ha van egy kis szerencséd 150 körül kifogsz egyett.

[link] itt nézz szét érdemes.

Ha kérdésed van a 29er kapcsolatban keress nyugodtan amiben tudok segítek én is 29ert hajtok.

Sok sikert!Jó tekerés!

2012. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]

Ha 180 cm alatt vagy ez jó..persze nem nagy durranás de mit vár az ember 78 ropiért?

Egyedi vázat gyártanak 220.-ért ma kérdeztem,de nekem ennyi nincs rá..scott...merida...sajna nem arab sejknek születtem de nem adom fel.Most osztrákban próbálkozok, ott több van.Kösz a tippet megnézem.

2012. okt. 11. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!