Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az jó ötlet, ha egy irányba...

Az jó ötlet, ha egy irányba lakó kollégák együtt mennek munkahelyre kerékpárral?

Figyelt kérdés
szerintetek?

2012. okt. 16. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

persze hogy.

főleg a mai időben.


amúgy meg reggel nem szeretek haverozni.

általában 10 óráig nem is szólok senkihez ha tehetem,nemhogy önfeledten bringázgassak a rohadt munkatársaimmal.

egyedül bringázok,meg alapból mindegyik lusta is,mint a dög.

2012. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted hogy a mai időben?:D
2012. okt. 17. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:
a szakadó esőre értettem.
2012. okt. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi van az esővel? Nem vagyunk cukorból :)


De tényleg nem akarnék én sem a kollégáimmal tekerni minden nap. A bringázásban az a jó, hogy függetlenné tesz, ha kicsit késésben vagyok, kicsit megtekerem, ha valami gebasz van, félreállok és megszerelem, ha időm van, kerülök egyet egy közeli erdősávon át vagy beugrok egy útba eső büfébe stb... Persze aki mondjuk fél a forgalomtól vagy motivációra van szüksége, hogy nyeregbe üljön, annak jó lehet.

2012. okt. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem sok értelmét látom.

Ehhez találkozni kellene, bevárni a másikat. Utána alkalmazkodni egy menetsebességhez.

Beszélgetni úgysem tudsz, meg ott van rá az egész nap!

Más lenne a helyzet, ha azt kérdeznéd, hogy egy kocsival menni érdemes-e. Arra igennel válaszolnék, anyagi és környezetvédelmi okokból is, meg ott lehet beszélgetni is.

2012. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!