Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan tanuljak meg biciklizni?

Hogyan tanuljak meg biciklizni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy hogyha biciklizem akkor formásabbak lesznek a lábaim.Sokan tanítottak már,de még mindig nem tudok.

2012. nov. 7. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pont nem úgy beszélsz ,mint egy "igazi bringás" és ezt most nem sértésnek szánom. De aki komolyan gondolja a bringázást az kb szarik arra ,hogy milyen évszak van,nem tudom ,hogy te mért fázol,ez a te egyéni szociális problémád,én ,mint már mondtam egyáltalán nem fázok. Van egy pár bringás ismerősöm(nálam komolyabban űzik az ipart),akik télen szintén nem akasszák szögre a bicajt,érdekes ,ők még egyszer nem panaszkodtak,hogy ráfagynának a bicajra pedig egész nap ha esik,ha fúj ,úton vannak.Nem tudom elképzelni,hogyha megfelelő öltözéked van ,annyira "ráfagysz", saját tapasztalat,hogy rendes ruházat mellett nem fázol. Szal ez a téma egy óriási közhely. És attól mert 13 éves ,még lehet annyi esze (főleg ha utána is olvas ),hogy megfelelő ruházatot vesz fel. A szobabicaj meg nem bicaj,legalábbis messze áll a NORMÁLIS kerékpártól.
2012. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 kovpet ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen egy "igazi bringás", de én kb 30 éve biciklizek, néha többet, máskor kevesebbet. Igaz, sem sportoló sem futár nem vagyok, nem is ebből élek.


A kérdező meg "formásítani" akar, nem közlekedni. Arra pont jó a szobabicaj.

2012. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hé, kovpetért személyesen tudok jótállni, körbetekertem vele a Csepel-szigetet :)


Én amúgy megszállott bringás vagyok, télen is nyugodtan letekerek napi 28 km-t munkába meg vissza, de azért azt el kell ismerjem, télidőben nem annyira fun bringázni, mint nyáron. Nekem pl. az a bajom, hogy izzadékony vagyok, és abban a cuccban, amiben nem fagyok meg 0 fok körül, pillanatok alatt szarráizzadom magam, ha meg kell állni vagy fűtött helyre kell menni. Persze ezen is lehet segíteni megfelelő öltözetek használatával, de lássuk be, a rövidgatyában-pólóban bringára pattanás könnyedségével nem veszi fel a versenyt semmi, amit télen tud csinálni az ember. Már eldöntöttem, Hawaii-ra fogok emigrálni :)

2012. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
jó a szobabicaj, de milyen unalmas. Annál még télen biciklizni is jobb.
2012. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdezőnek: azzal viszont messzemenően egyetértek, hogy formás lábakat ad, úgyhogy ne add fel :) Nem tudom, Téged hogy próbáltak tanítani, én kiskoromban először támkerekes bringával tanultam, aztán levették a támkerekeket, és azonnal nekiiramodtam :) (3 évesen kaptam a bringát, egy évvel később avanzsáltam "igazi" bringássá)
2012. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



PEACE

2012. nov. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D
2012. nov. 8. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!