Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Használt országúti kerékpárt...

Használt országúti kerékpárt szeretnék vásárolni, tudtok e olcsón jót?

Figyelt kérdés
58-59-es méret kellene, 70-80 ezrem van rá. Ennyi pénzből nemigen tudok olyan újat venni, ami a jobb fajtákhoz tartozik. A legtöbb hirdetésben viszonteladók árulják méregdrágán a bicajokat. Vagy a bolti árból 15-30% ot engednek használat után. Az nekem soknak tűnik. A bolti ár 50%-át hajlandó vagyok adni használt kerékpárért. Aki tud jó tanácsot adni a biciklivásárláshoz, az írjon. köszi.
2013. jan. 4. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
70-80 ezerből már lehet kapni 5-10 éves használt, de jól karbantartott Bianchi gépeket, nekem ez a kedvenc márkám, már hosszú évek óta megbízom benne.
2013. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vennék is 80 ezerért 5 éves Bianchi-t de hol?
2013. jan. 4. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
:) jó az 5-10 az inkább 10 lehet túloztam, de amúgy vaterán sokszor ki lehet fogni, valószínűleg lopott kerékpárt, amiről az eladónak fogalma sincs mit is ad el potom pénzért, apro.bikemag on is ki lehet fogni nagyon só vételeket, főleg a sürgősen eladó jelige alatt, csak sokszor kell nézni, mert a gyöngyszemeket mindig gyorsan kihalásszák.
2013. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább itt nézz szét: [link]
2013. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én teszveszen vettem egy Schwinn Csepel Avenue-t 25-ért, ráköltöttem még húszat + haver lefestette egy sörért és mintha a gyártószalagról vették volna le
2013. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!