Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A biciklin a Dinamomnak a...

A biciklin a Dinamomnak a vezetéke elszakadt. Hogy lehet visszavezetni a vázba?

Figyelt kérdés

Hogy lehet a vázba visszavezetni a vezetéket? Ahova mentem azt mondták, hogy csak kívűl tudják visszafűzni, mert nekik erre nincs idejük. Elszakadt, és nem tudom hogy lehetne megcsinálni. :(

Előre is köszi :)



2013. máj. 3. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megfelelő hosszúságú vékony drótot befűzőként használva megoldható.
2013. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem ér annyit a bicikli mint amennyi kínnal jár.Miért nem jó neked kívül?
2013. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert régen mindig úgy volt a régi biciklimen, és mindig elszakadt, elvágták nem tudom. Így már vagy 1 éve semmi baja nem volt, csak most. Ezért
2013. máj. 4. 07:37
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Vekony vezeteket nehez a vazba behuzni magaban, mert ha barhol megakad kicsit a csoben, a vezetek ossze-vissza csavarodik es nem jut at a tuloldali kivezetesig. Hasznalj vekony, de merevebb behuzot ... azt konnyebben betudod fuzni a vazon keresztul. Ha ez megvan, rogzitsd az egyik vegehez a vezetekedet es ovatosan huzd at a vazon.


Amugy a mai vilagban hasznal meg valaki dinamot? Persze ertem en, hogy koltseghatekony megoldas ... de igy, valahol a 21.szazad elejen egy kicsit kokorszaki megoldasnak tunik. Fillerekert lehet mar elemes vilagito testeket kapni, amugy is oly keveset teker az ember igazan sotet korulmenyek kozott. Talan erdemes lenne a lampaidat lecserelni es akkor nem lesznek vezetek problemaid.

2013. máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én úgy csinálnám, hogy az egyik lyukon bedugnék valami vékony damílból készített hurokot, és a vezetéket reménykednék, hogy betalál a hurokba ahogy a másik lyukból belógatom, és így ki lehetne húzni... de biztosan lehetne elszarakodni vele sokat...

Amúgy rengeteg ember használ dinamós megoldást... Van ez az új divat, a környezetvédelem, vagy valami ilyesmi neve van, állítólag ennek a szempontjából is előnyös, ha nem használsz és dobsz ki mindenért elemeket... amúgy ha környezettudatosságból csinálja valaki, annak ajánlom figyelmébe, az elektromos indukciós biciklilámpákat...

2013. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Oké hogy a dinamó"kenyérgázzal"működik,csak ha azt nézed hogy évente elkoptatja a külső gumit,zajos,fékez,stb.,már nem is éri meg,mert egy gumi árán kapsz tíz évre elegendő elemet.Amúgy kellemes időtöltést a kérdezőnek,szólj ha sikerült.
2013. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretem, mert nem hangos nálam, meg nem is nehezebb tekerni a biciklivel :D Most még elvittem egy helyre, ha ott se tudnak vele mit kezdeni, akkor kipróbálok minden lehetséges megoldást :D Úgyhogy nyugodtam írhattok ötleteket :DD
2013. máj. 5. 08:37
 8/9 anonim válasza:
Az agydinamóról nem hallott senki? A legtökéletesebb megoldás.
2015. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És azt nem kell hátra is vezetni? Okoska? :)
2018. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!