Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Újra menni fog a biciklizés?

Újra menni fog a biciklizés?

Figyelt kérdés

6 vagy 7 éve bicikliztem utoljára,mindig valamilyen más sport kötött le (úszás,airsoft,görkori,futás,mászás) és most megint elkezdeném,vagy kipróbálnám újra,vagy nem is tudom, hogy fogalazzak. Ma meg is tudnám szerezni a biciklit,és úgy érzem most többet foglalkoznék vele :D

Szerintetek 6 7 év után csak ugy ráülök a biciklire és minden okés lesz?


2013. máj. 11. 18:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Igen. Nem hiába mondják.. "olyan mint a biciklizés" :D (tehát nem lehet elfelejteni ha 1x már megtanultad)
2013. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan lesz persze, bár nem lesz annyira biztonságos meg könnyű mint egy gyakorlottnak, de hogy fogsz tudni tekerni vele az biztos. Nagypám vagy 20 évig nem biciklizett és 80éves fejjel felült a bicajra csak hogy megmutassa hogy kell. Na és ment vele rendesen.
2013. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Húúú hát ennek igazán örülök. Mondjuk mindig volt bennem egy kis félelem érzet a biciklin,meg sokszór úgy éreztem,nem vagyok bizonságban (azt hiszem ez miatt is hagytam abba) dee megint akarok biciklizni :D

Köszönöm a választ!

2013. máj. 11. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:

28 ev utan, iden ujra kimentem a jegpalyara es az ertheto kezdeti bizonytalansag utan, sitty-sutty ment minden mint rendesen (nahh jo, fizikailag mar nem vagyok olyan mint kolyokkoromban, de azert meg birom magam) :)


Ugyan ez volt a helyzet a bringazassal is. Nagyjabol 20 ev kihagyas utan alakult ugy, hogy ujra bringara ultem ... es ugyan ugy mint az elobbi esetben, egy kis kezdeti bizonytalansag utan, minden gond nelkul ment minden.


Es bar az uszast az evrol-evre visszatero nyar miatt nem igazan hagyja ki az ember, de szerintem az uszast sem lehet elfelejteni, az is ugyan ugy megy hosszabb kihagyas utan is.

2013. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hmm, igazad van, csak gondoltam felulok most a biciklire es buff egy nagyot xDD

de koszonom a pozitiv valaszokat :D

2013. máj. 13. 18:49
 6/6 A kérdező kommentje:
kepzeljeteeek : Profi vagyok xDD :D
2013. máj. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!