Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha hetente 3* 30km-t tekerek...

Ökölvívó kérdése:

Ha hetente 3* 30km-t tekerek boxedzésre és boxedzésről is haza 30km-t kibuknék?

Figyelt kérdés
Edzöm szerint jól birom a terhelést. Kedden csütörtökön helyben van edzésem. Hétfön szerdán pénteken tekernék

2013. máj. 19. 20:09
1 2
 1/12 Csonti95 xD ***** válasza:
Mi az a 60 km neked?!! Semmi! Laza kis bemelegítés és levezetés!
2013. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A csoroság nagy úr ;)

Most h lassan 9ig világos lesz jól is esne szeretek bicajozni

2013. máj. 19. 21:13
 3/12 Csonti95 xD ***** válasza:
Mehetnél egy kicsit nagyobb kanyart, mondjuk úgy hogy 40km legyen a táv (oda-vissza 80) és állóképességre már nem is kell edzened :D
2013. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
20 lány.
2013. máj. 19. 21:16
 5/12 Csonti95 xD ***** válasza:
Mi? :D
2013. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi :/ valaki normális választ, :(
2013. máj. 19. 21:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha emelkedő is van, akkor húzós. Sík terepen bele lehet rázódni, bár boxedzés előtt-után már elég sok.

Huszonéves lányként én lenyomtam akár 100 km-t is egy nap bringával, de egyéb edzés ezek után már a hátam közepére sem hiányzott volna.

2013. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a tavolsag nagyjabol: Budapest-Leanyfalu, amit a hetvegeken tobbszaz hetvegi bringas teker le vidaman gyerekestul, kutyastul. Szoval maga a tavolsag nem veszes. Mondjuk egyaltalan nem mindegy, hogy milyen tempoban tekernel ... de ... normal sebesseg mellett nem okozna semmi gondot ... de ... persze ne az utolso pillanatba essel be az edzoterembe, tehat ha idoben elindulsz es normalisan tekersz, akkor semmi problemat nem okozna. Amugy is egyre jobban hozzaszoknal es idovel mar eszre sem venned, hogy kerekparral kozlekedsz.
2013. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én edzés után nem akarnék 1óránál többet tekerni,de 1órátsem.

ez húzós lessz.

2013. máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

okes az ut ideje nem keves normalis tempoban (kenyelmesen nagyjabol 2 oraval kell szamolni) ... de tomegkozlekedessel sem sokkal jobb a helyzet: menetrend, utvonalido, atszallas, lerobban a busz :P


Picilany! Ne engem verj meg, inkabb tekerj tiszta szivbol es ossz ki sok pofont a ringben :)

2013. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!