Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » BMX-el mennyit lehet menni...

BMX-el mennyit lehet menni kényelmesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tervezem, hogy veszek valami olcsóbb használt bmx-et és az lenne a kérdésem, hogy hány km-t lehet vele megtenni kényelmesen? Előre is köszi az értelmes válaszokat!

2013. júl. 2. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
maximum 1-2 km
2013. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi és ha rendes úton is akarnám használni (két falu között) tehát lakott területen kívül akkor is kellene rá lámpa meg nekem mellény meg ezek a "kötelező" dolgok?
2013. júl. 2. 23:28
 3/11 anonim ***** válasza:

azok mindig kötelezőek, ha egy zsémbes rendőr kap el nembiztos hogy csak figyelmeztet 10-15 ezerre is büntethet.

De legalább egy fényvisszaverő valami legyen a bal lábadon vagy kezeden, így az autós is lát téged rendesen és tudni fogja meddig lógsz ki

2013. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja meg a prizma a küllőn
2013. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ok csak mert láttam pár bmx es srácot a városban és egyiken se volt meg valamelyiken fék sem. és ezért gondoltam hogy bmx re nem kötelező
2013. júl. 3. 00:11
 6/11 A kérdező kommentje:
jah és általába hány colos kereket szoktak rárakni mert eddig többfélét olvastam de melyiket szokták leggyakrabban használni?
2013. júl. 3. 00:12
 7/11 anonim ***** válasza:
hát a kemény kölykök sose raknak semmit rá, azt hiszik ők a legmenőbbek. Általában 20" felni szokott lenni, legalábbis csak ilyeneket látok. És egy kérés/tanács: ne kezdj el bmx-ezni. Inkább akkor triálozz, azzal is jó trükköket lehet. Vagy ha sokat szeretnél menni és élvezed a sebességet akkor outi(ehhez feltétlen kell sisak, és minden egyéb:lámpák,prizmák, egy szemüveg sem árt meg egy biciklis cipő és nem ez a "deszkás cipő")
2013. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ok köszi hát azért gondoltam mert nagyon nem mennék hosszú távra és a mostani mountain bike-om 24"-os és kezd kicsi lenni ezért gondoltam, hogy ha már kicsi vennék valami piacon egy olcsó használt kezdő bmx-et pár ezerért adnak használhatóakat amivel megtanulnék pár trükköt de nem amiatt venném, meg azt nem félteném annyira. És szerinted ha vegyes úton is megyek de csak pár kilométert akkor melyik lenne jobb 24" monti vagy 20" bmx? előre is köszi!
2013. júl. 3. 00:58
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ha többségben a földút van, és nem annyira rázós inkább poros-dombos akkor szerintem a BMX,ha több az aszfalt, vagy nagyon rázós a terep akkor jól jön a teleszkóp
2013. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ok köszi, nem teleszkópos olyan 50-50% föld és aszfalt úton megyek. Így szerinted melyik lenne a jobb?
2013. júl. 3. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!