Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire általános, az hogy a...

Mennyire általános, az hogy a balra kanyarodó kerékpáros mellé jobbról bemegy egy ugyanarra kanyarodó autós?

Figyelt kérdés
Kérdeztem, hogy azt most hogy, erre kb azt motyogta, hogy leszarja.
2013. okt. 14. 20:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Begurulsz a kisteher mellé balra? Balra kanyarodó sávban nem tudod értelmezni a jobbra tartás szabályát? Akkor háztartást vezess, ne járművet, mert fokozottan veszélyes vagy önmagadra, és a közlekedésben résztvevőkre egyaránt!
2013. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Azt hiszem elég világosan elmagyaráztam a közlekedési helyzetet, ha fogyatékos vagy inkább verd ki.
2013. nov. 2. 16:18
 23/25 anonim ***** válasza:
És még paraszt is vagy... le a kalappal, te fogyaték.
2013. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Olvasd vissza a kommentedet amire reagáltam. A kommentet amit vagy úgy írtál, hogy nem olvastad vissza az előzményeket, vagy pedig tényleg fogyatékos vagy. Egyik esetben sem értem miért vagy felháborodva. Gondolkozzál.
2013. nov. 2. 23:41
 25/25 anonim válasza:

Akkor én is hozzászólnék a támához, rendszeresen biciklizek, és ha mondjuk egy mellékútról jövök, és a főútra akarok rákanyarodni balra, a mögöttem jövő kocsik mind mellém állnak ugye balról.

Mivel én értem legelőször a kereszteződésbe ezért nekem van jogom ugye először elindulni, a kocsisok ezt sz@arba sem nézik megelőznek a kereszteződésben(!) balról ,még akkor is ha ők jobbra kanyarodnának, vagy egyenesen mennének. Tehát adott egy balra kanyarodó biciklis akit balról előznek a kocsik, tolnak le az útról, dudálnak rá ha nem engedi magát letolni és bevág a kilövő kocsi elé ami mögüle indult ugye... most akkor hogy is van ez? velem rendszeresen megcsinálják ezeket. Nekem meg kéne várnom azt a sok kocsit hogy mit is akarnak mögöttem? és utolsónak elkanyarodni balra a kereszteződésben? vagy kockáztatni az életemet hogy a nekem jöjjenek rámkanyarodjanak mert nekik menni kell? mellesleg én gyorsabban is indulok mint ők, csak a biciklis mérete elhanyagolható a kocsilyukhoz képest ezért le kell előzni és ledudálni, letolni, kényszeríteni?

2014. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!