Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A bringakerekekben hogy...

A bringakerekekben hogy hívják a felni és a belső közötti vékony szalagot? Honnan tudok szerezni és betenni?

Figyelt kérdés
vettem egy kerékszettet és folyton defektet kaptam emiatt, mert próbáltam magam betenni oda valamit de nem találok elég nagy szakítószilárdságú anyagot ami erre jó lenne

2013. nov. 12. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hívják, üzletben gondolom kaphatsz ilyet. Én vastagabb szigetelőszalaggal tekertem körbe a felnit... nem szakadt át
2013. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy 2-300Ft-os alkatrészes spóroltál??

felniszalag

2013. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

már kiszedtem egy másik felniből és beragasztottam.

1-es jah amúgy átszkadt a több réteg is :(

2-es nem spóroltam rajta, sehol nem találtam.

2013. nov. 12. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem találtál sehol, vagy nem tudtad, hogy mit keresel? Nem mindegy!

Felniszalag meg az összes biciklis boltban van. Az egy elég alap alkatrész.

2013. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van, egy bringaboltban kapsz, és nem érdemes gányolni, mert filléres cucc. Vedd a legerősebbet, de berakhatsz egymásra kettőt is.
2013. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
erősen kétlem hogy minden bringaboltban van :D felniszalag nélkül elmegy egy keró küllők nélkül viszont nem, mégse kapsz mindenhol küllőt...
2013. nov. 16. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 18:23

Jól van, akkor legyél okosabb. Egyrészt dolgoztam biciklis boltban és tudom, hogy ez milyen alap tartozék. Másrészt eddig csak olyannal találkoztam, hogy valahol nem volt abban a méretben amiben nekem kellett volna. Volt 2mm-el keskenyebb meg 2mm-el szélesebb is. Átmentem egy másikba ott már egyből tudtak adni a szükséges méretben.

2013. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sőt a legrosszabb esetben amikor otthon vagy túrán esetleg defekt szerelésnél elszakad, akkor a szigetelő szalag körbetekerése is megoldja a dolgot. Ennyire egyszerű ezt megoldani.
2013. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ha dolgoztál biciklis boltban biztos tudod hogy több bár eltérés van egy monti meg mondjuk egy 23-as outi tisztességesen felfújt kereke között, így szimplán nem hiszem el hogy a folyamatosan nyúló szalag megbízható védelmet nyújtana, ha a küllőlyukak éles fala ellen. előbb utóbb átszakad a szeleplyuk környékén és csá...

azon kívül hogy monti kerékről beszéltél biztos vagyok benne hogy vagy budapesti vagy vagy hasonló nagyvárosból írogatsz ahol hemzsegnek a bringaboltok és átsétálhatsz egyikből a másikba, nincs olyan hogy még a kerekedet sem tudod hova elvinni centíroztatni mert nem értenek hozzá.

2013. nov. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!