Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 21 évesen még vissza lehet...

21 évesen még vissza lehet hozni a régi formát?

Figyelt kérdés

18 éves koromig elég jól ment. 28-30 közötti átlagok(mtb) 60-70km-re. Mióta rendszertelenül tekerek úgy érzem tized annyit se bírok mint 3 éve. Mintha szűkült volna tüdőm, egyszerűen nincs elég levegőm. Rendszeres edzéssel vissza tudom magam küzdeni a régi állapotra(esetleg még jobbra)?

Köszönöm!


2014. ápr. 28. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
nem, 21 évesen már bizony a b oldalon vagy, már jobban tennéd, ha a koporsódra és a temetésedre spórolnál, nem edzegetni... annak már semmi értelme..
2014. ápr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem XCO világbajnok akarok lenni, nekem az itthoni maratonok is megteszik. De miket írsz te? Temetésemre gyűjtsek?.. Bocs, hogy nem ásom el magam szégyenembe amiért ilyen "vén" fejjel még edzeni szeretnék :D
2014. ápr. 28. 07:14
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Na jó, most már én is azt mondom, h ásd el magad...
2014. ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah, mert te azt mondtad. És akkor... Tényleg mi is van akkor? :D Jól indul ez a reggel csak hozzáteszem.
2014. ápr. 28. 07:31
 5/7 anonim válasza:
100%
Igen, vissza. Fiatal vagy még, ideje edzeni. Én is ezt szeretném tenni.
2014. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) kíváncsi voltam, hogy erőre kapok e nyárig vagy megfulladok :D előbbiben reménykedem.
2014. ápr. 28. 08:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd idővel visszajön a forma, ha helyesen edzel, táplálkozol és pihensz.


Elsők pedig arra céloztak, hogy még fiatal vagy. Szarkazmust is tanulmányozd edzés mellett.

2014. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!